PFSVEMO: Pravo Europske unije

Sad ste već na pola puta...
hrvojet
Posts: 2
Joined: Tue Jan 31, 2012 2:58 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by hrvojet »

Par pitanja. Prvo : Ima li tko pitanja sa zadnjeg roka (kako je bilo na ispitu, koliko je profesor bio zahtjevan i sl.) ?
i drugo da li vrijedi ona skripta od 83 stranice iz kopiraonice ?

Salko Delic
Posts: 1
Joined: Wed Feb 29, 2012 10:17 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by Salko Delic »

zdravo
zanima me ako mozete da mi kazete da li lisabonsko ugovor iz prava europskeunije ima na netu,koja je najbolja str za to ili ima neki drugi nacin da dodjem do njega
hvala

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by geolina »


hrvojet
Posts: 2
Joined: Tue Jan 31, 2012 2:58 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by hrvojet »

ima li tko skupljena pitanja sa proteklih rokova i Prava EU ili nešto slično ?

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by pikulina »

¸i mene isto zanima....jel ima netko onu skriptu sa pitanjima koja dolaze na ispitu? 
ako ima da pošalje tu na skriptarnicu...

DDF
Posts: 18
Joined: Tue May 31, 2011 3:41 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by DDF »

Da li neko od kolega iz Viteza kako se polaze ovaj ispit usmeno ili pismeno ??? Koja su najcesca pitanja??? i jedno glupo pitanje je li tesko poloziti, kakav se cini profesor ?? Hvalaaa :)

elaela
Posts: 6
Joined: Tue Jan 31, 2012 12:27 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by elaela »

u travanjskom roku u mostaru su bila pitanja:napuštanje eu,unijsko građanstavo,širenje postupka suodlučivanja,generalni pravozastupnici,interesi koje zastupaju institucije u redovnom zakonodavnom postupku,promjene amsterdamskim ugovorom.Ispit je pismeni,potrebno je odgovoriti 3 potpuno točna pitanja za dvicu,svi smo bili ista grupa.Kolege kažu da su česta i ova pitanja:navedi stupnu strukturu do 2009,nadležnosti eu,ulazak u eu,vijeće eu,jea,uredba komunitarnog prava,direktive eu,današnji institucionalni stup eu,savjetodavna tijela,struktura EMU,izvori financija,ustavno ustrojstvo eu

Canis
Posts: 18
Joined: Mon Jan 30, 2012 9:31 pm

PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by Canis »

jesu negdje bili rezultati s travanjskog roka u Mostaru?

saradeever
Posts: 55
Joined: Tue May 01, 2012 12:51 am

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by saradeever »

Jel mi može netko poslat neku kvalitetnu skriptu iz ovog predmeta?  :)

anchybo
Posts: 13
Joined: Tue Jun 05, 2012 1:24 pm

Odg: PRAVO EUROPSKE UNIJE

Post by anchybo »

Ako će nekome pomoći na lipanjskom roku u Vitezu su bila sljedeća pitanja: 1.Na koja 2 ugovora se danas temelji pravo eu  2. obilježja komunitarne uredbe 3. koga predstavljaju zakonodavna tijela eu 4. status osnovnih prava u eu nakon lisabonskog ugovora. 5 europsko vijeće  :f055:

Post Reply

Return to “Druga godina”