PFSVEMO: Građansko pravo

Sad ste već na pola puta...
nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by nolle »

[quote="jesenjin"]
Nema na čemu!  :) ako ti nije problem da poslije ispita napišeš pitanja koja su ti bila! unaprijed hvala!  :)
[/quote]

naravno da ću napisati, samo dok prodje taj košmar, nadam se pozitivnom rezultatu :)

dario_sisul
Posts: 4
Joined: Mon Nov 21, 2011 1:35 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by dario_sisul »

Bio bih zahvalan da sto vise pitanja napisete kod profesorice Alene koja budu u Orasju jer je nama odmah sutra dan, ako itko moze sto vise napisati pitanja koja budu na papiricima, svi iz Viteza cemo vam biti jako zahvalni... Lijep pozz
Last edited by dario_sisul on Fri Mar 29, 2013 6:35 pm, edited 1 time in total.

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by nolle »

evo da se javim, nisam polozio, bio je samo usmeni kod Alene Jurić, zena je stvarno ok, ljubazna i sve pohvale. Pitala me pertinenciju, fikciju, presumpciju, nekretnine, pobojnost pravnog posla, ma sve pita, sve se mora znati. pozzz

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by crni-90 »

Je li se ona fokusira više na definicije ili na primjere? Koliko traje ispitivanje?

Hvala, i držimo ti figere da  slijedeći put položiš!

nolle
Posts: 81
Joined: Fri Nov 09, 2012 8:12 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by nolle »

samo na definicije, ispitivanje traje nekad 5min a jedan decko je unutra bio pa jedno pola sata :) hvala :)

maja jelenko
Posts: 10
Joined: Fri Jun 15, 2012 4:05 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by maja jelenko »

[quote="jesenjin"]
ako misliš na prvi kolokvij već je bio i ponovljeni!
[/quote] a kad je bio jel mi mozes rec

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by crni-90 »

A 'ko je sada asistent na ovom predmetu; ima li itko mail od njega?

maja jelenko
Posts: 10
Joined: Fri Jun 15, 2012 4:05 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by maja jelenko »

je li moguce izaci na drugi kolokvij iz ovog predmeta ako niste bili na prvom?

Andy
Posts: 34
Joined: Wed Mar 30, 2011 9:54 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by Andy »

Prof. Alena Jurić je preuzela dio predavanja, jer je doktorirala prošle godine, a usto i drži vježbe! :)
I nije moguće izaći na ostatak kolokvija, ako nije položen prvi. Ostaje samo cijeli ispit.

ambrozija
Posts: 16
Joined: Sun Dec 12, 2010 11:10 pm

Odg: PFSVEMO: Građansko pravo

Post by ambrozija »

Pozdrav kolege. Molim vas za pomoć, svaka informacija bi mi dobro došla, a vezano za profesoricu Alenu. U dilemi sam da li da se prebacim kod profesorice, obzirom da mi u indexu stoju Silvija Petrić, pa ne znam ni da li se to može. Svi govore kako je prof. divna, ali mi treba još više informacija...koja skripta je dobra za učenje, po  vedris-klarić ili nešto dr. Šta pita, kako...ma bilo koja informacija mi je potrebna...ne bih da se zeznem. A imam utisak da profesorica pita poput pro. Dijane iz obiteljskog. Hvala unaprijed. :)

Post Reply

Return to “Druga godina”