PFSVEMO: Ustavno pravo

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
LegallyBlondeX
Posts: 26
Joined: Tue Sep 20, 2011 8:41 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by LegallyBlondeX » Fri Oct 28, 2011 5:30 pm

Profesorova knjiga treba "Ustavno uređenje BiH", a valjda i Sokol, Smerdel Ustavno pravo, ali tu samo neka poglavlja.  :D

jaaa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 18, 2011 9:16 am

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by jaaa » Fri Oct 28, 2011 5:41 pm

Može netko reći koja točno poglavlja iz te druge knjige, i je li se može ispit položiti po ovim skriptama od 35.str., pari mi malo nestvarno?! Hvala  :)

LegallyBlondeX
Posts: 26
Joined: Tue Sep 20, 2011 8:41 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by LegallyBlondeX » Sat Oct 29, 2011 7:26 pm

E to ti nznm, tek su počela predavanja, nema još kolokvija, a ja ti inače učim iz knjiga, ne znam za skripte.  :mrgreen:
Last edited by LegallyBlondeX on Sat Dec 10, 2011 4:41 pm, edited 1 time in total.

Andy
Posts: 34
Joined: Wed Mar 30, 2011 9:54 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by Andy » Fri Dec 30, 2011 11:05 pm

Zna li itko postoji li dobra skripta za drugi kolokvij, a to su Ljudska prava iz profesorove knjige?!

Antifriz
Posts: 15
Joined: Sat Apr 16, 2011 6:10 am

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by Antifriz » Thu Feb 02, 2012 11:12 pm

Ima li neko ko studira u Orašju dobru skriptu iz Ustavnog? Prvenstveno me zanimaju odgovori na pitanja:
1. Pravo na život;
2. Pravo na pravično suđenje;
3. Razuman rok;
4. Javno suđenje.

Hvala unaprijed

Natalie
Posts: 13
Joined: Sun Feb 12, 2012 6:51 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by Natalie » Sun Feb 12, 2012 7:04 pm

ove vam dvije knjige trebaju Image i Image

:D p.s. da, trebaju obje, bas obje.

suzanah
Posts: 9
Joined: Mon Nov 15, 2010 11:24 am

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by suzanah » Mon Mar 26, 2012 2:43 pm

kolege po kojoj ste skripti vi polagali ustavno? :) ajde pomagajte :)))

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

amanda
Posts: 2
Joined: Fri Feb 03, 2012 9:54 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by amanda » Wed Mar 28, 2012 5:20 pm

i mene to zanima... jel se može položit po skripti?

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by pikulina » Thu May 24, 2012 9:29 am

Jel prof.dozvoljava istovremeno polaganje Ustavnog prava i Prava EU? Ako se prođe pismeni, jel ima usmenog (iz oba predmeta)?

Andy
Posts: 34
Joined: Wed Mar 30, 2011 9:54 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by Andy » Sat May 26, 2012 7:47 pm

Pravo EU radi se samo pismeno, a ustavno ili pismeno ili usmeno, zavisi.

Post Reply

Return to “Druga godina”