PFSVEMO: Ljudska prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
delfincic
Posts: 16
Joined: Wed Nov 17, 2010 10:24 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by delfincic »

Da i mene zanima koja se najcesca pitanja vrte,ja sam u Orasju imamo ispit sl petak,pa ako moze neko od kolega da nam kaze pitanja koja najcesce budu.

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by pikulina »

iako vidim da na ovom forumu ljudi samo postavljaju pitanja, a nitko ne odgovara svejedno ću pokušati: je li moguće pisati ovaj ispit u Mostaru ako smo upisani u centru u Orašju?

delfincic
Posts: 16
Joined: Wed Nov 17, 2010 10:24 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by delfincic »

Mislim da jeste,al se samo trebas dogovoriti sa profesoricom.

Canis
Posts: 18
Joined: Mon Jan 30, 2012 9:31 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by Canis »

[quote="pikulina"]
iako vidim da na ovom forumu ljudi samo postavljaju pitanja, a nitko ne odgovara svejedno ću pokušati: je li moguće pisati ovaj ispit u Mostaru ako smo upisani u centru u Orašju?
[/quote]

ej bok! jel ti možda ideš sad u četvrtak na ispit iz ljudskih prava?znaš li možda koja pitanja se vrte na ispitu?pozz

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by pikulina »

uopće ne znam da ima u četvrtak neki rok za Ljudska prava??? Koliko sam čula ne vrte se nikad uobičajena pitanja, nego treba stvarno naučiti svih 55, jer prof. svaki put odabere nova...

Canis
Posts: 18
Joined: Mon Jan 30, 2012 9:31 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by Canis »

da sad 2.2. je ispit iz ljudskih u Mostaru. imam ta pitanja pa mi ne preostaje nista drugo nego u ova dva dana to pokusati nauciti
Last edited by Canis on Tue Jan 31, 2012 8:15 pm, edited 1 time in total.

jaaa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 18, 2011 9:16 am

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by jaaa »

pikulinaaa please izbriši poruke, popunjen ti je kapacitet pa ne možeš primati privatne poruke! :)) trebam te nešto!

delfincic
Posts: 16
Joined: Wed Nov 17, 2010 10:24 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by delfincic »

Da li neko od kolega moze da nam napise pitanja koja su danas bila kod njih na ispitu u Mostaru?

Antifriz
Posts: 15
Joined: Sat Apr 16, 2011 6:10 am

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by Antifriz »

[quote="pikulina"]
iako vidim da na ovom forumu ljudi samo postavljaju pitanja, a nitko ne odgovara svejedno ću pokušati: je li moguće pisati ovaj ispit u Mostaru ako smo upisani u centru u Orašju?
[/quote]

Odgovor na to pitanje može dati samo profesorica :)

aniodux
Posts: 6
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:04 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by aniodux »

pitanja s ispita 2.2.:

1. ujedinjene nacije
2. pravo na život
3.pravo na poštivanje privatnosti
4. prava solidarnosti

p.s prof je rekla da će ispit bit opet održan slijedeći tjedan za sve one koji putuju, a nisu mogli doć zbog vremena i da će to objavit na web stranici fakulteta

Post Reply

Return to “Prva godina”