PFSVEMO: Ljudska prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
antonella
Posts: 9
Joined: Wed Jan 12, 2011 8:09 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by antonella »

Uh uh uh čitam i ništa mi nije jasno!!!! Imam  knjigu ljud. prava koja vizualno izgleda kao teorija koju je prof.dr. kazazić dala studentima, dala je i ovu samo prije par godina mislim 2-3 godine! Imaju li kakva druga novija pitanja???  :nervoza:  :nervoza:  :nervoza: :moli:

dragicam
Posts: 1
Joined: Sat Apr 30, 2011 1:04 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by dragicam »

da li netko možda ima malu skriptu za ljudska prava? čula sam da postoji skripta od nekih 20-ak stranica? ja imam skriptu koju sam kupila na faksu koja sadrži pitanja i odgovore, ali ako netko ima tu "malu" molila bih vas da mi ju pošalje. hvala

KingdomOfMine
Posts: 2
Joined: Mon Oct 03, 2011 6:55 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by KingdomOfMine »

Molila bih kolege da daju koju informaciju o ispitu.
zanima me je li se išta promijenilo u odnosu na prethodne godine, s obzirom da o tom ništa ne piše. dakle, koliko sam shvatila : par pitanja (4 ili 5) esejskih, bez usmenog odgovaranja? ili?

nova sam tu pa je svaka pomoć izuzetno dobrodošla ;)
Last edited by KingdomOfMine on Thu Oct 27, 2011 9:38 pm, edited 1 time in total.

LegallyBlondeX
Posts: 26
Joined: Tue Sep 20, 2011 8:41 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by LegallyBlondeX »

Na ovom vam je ispitu bitno da se raspišete koliko možete, stoga ne bih preporučila skriptice, bile velike ili male, predmet je lagan, knjiga jedna od manjih koje ćete imati stoga...  :kava:

jaaa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 18, 2011 9:16 am

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by jaaa »

Bok kolege, zanima me je li prof. Kazazić sastavila novu skriptu-knjigu s pitanjima i odgovorima za 2011./2012. godinu, koja se kupuje na faxu?! :)

aniodux
Posts: 6
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:04 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by aniodux »

Može li mi netko reć je li dovoljna skripta koju sam kupila u kopirnici, a ima 202 str, na početku je samo popis pitanja(55) a ostalo je podjeljeno na poglavlja?
Ako nije gdje mogu nabavit to što mi treba?
Prebacila sam se na treću godinu iz Splita tako da nemam ništa pojma i ovaj mi je predmet razlika.....
Unaprijed zahvaljujem... :D

bobica
Posts: 1
Joined: Wed Nov 16, 2011 7:53 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by bobica »

je lli ima skirpta iz ljudska prava,,nova sam pa se ne snalazim bas najbolje  :S

pikulina
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:41 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by pikulina »

.
Last edited by pikulina on Mon Dec 05, 2011 2:50 pm, edited 1 time in total.

Harvester_of_Sorrow
Posts: 1320
Joined: Thu Feb 04, 2010 2:48 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by Harvester_of_Sorrow »

Ukoliko neko posjeduje proširenu verziju skripte iz predmeta Ljudska prava neka istu pošalje na mail info@:cenzura: kako bi ista mogla biti objavljena među dokumentima na forumu. Hvala.

anaaa
Posts: 7
Joined: Thu Oct 06, 2011 11:47 pm

Odg: LJUDSKA PRAVA

Post by anaaa »

Bok kolege,nova san tu,pa me zanima jel postoje neka najcesca pitanja koja profesorica daje u ispitu? hvala unaprijed :))

Post Reply

Return to “Prva godina”