PFSVEMO: Politička ekonomija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Lucija Ždravac
Posts: 10
Joined: Tue Oct 19, 2010 9:07 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by Lucija Ždravac » Thu Jan 13, 2011 4:14 pm

Može netko da napiše pitanja koja prof. daje? Ona češća pitanje. :)

antonella
Posts: 9
Joined: Wed Jan 12, 2011 8:09 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by antonella » Thu Mar 31, 2011 1:51 pm

Zna li ko možda Pitanja???? Koja suuu??? :moli:

mala cica
Posts: 2
Joined: Sat Mar 19, 2011 3:25 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by mala cica » Tue Apr 05, 2011 12:35 am

Za polaganje u Orašju kod prof.Radića,
ne bubajte džaba lekcije, napravite sebi papiriće, ili kao ja skriptu ispod stola i opleti prepisanciju  :haha: :haha:  Ja sam položila od prve, ali ima ih koji po 5 puta idu, a sve ispišu i ništa .... po kom principu ocjenjuje ptice znaju  :haha:    jedna bitna stvar je rukopis, nama je rekao "ako mu se ne svidi rukopis neće ni da pregleda rad" dakle, pazite  ;)

pozz  :)

antonella
Posts: 9
Joined: Wed Jan 12, 2011 8:09 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by antonella » Mon Jan 09, 2012 11:11 am

Koja je to retardacija, ocjenjivanje po rukopisu... ne vjerujem da jedan profesor na fakultetu može tako nešto izjavit? :/ :c053:
Last edited by antonella on Tue Jan 10, 2012 2:40 pm, edited 1 time in total.

kimeta rebihic
Posts: 19
Joined: Mon Dec 05, 2011 11:54 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by kimeta rebihic » Mon Jan 09, 2012 3:40 pm

meni je prof. super,,mislim ak znas nema problema,,,i kolko sam primjetila alergican je ;) ;) na bubacenje  :mig:

Antifriz
Posts: 15
Joined: Sat Apr 16, 2011 6:10 am

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by Antifriz » Thu Feb 02, 2012 11:40 pm

[quote="mala cica"]
Za polaganje u Orašju kod prof.Radića,
ne bubajte džaba lekcije, napravite sebi papiriće, ili kao ja skriptu ispod stola i opleti prepisanciju  :haha: :haha:  Ja sam položila od prve, ali ima ih koji po 5 puta idu, a sve ispišu i ništa .... po kom principu ocjenjuje ptice znaju  :haha:    jedna bitna stvar je rukopis, nama je rekao "ako mu se ne svidi rukopis neće ni da pregleda rad" dakle, pazite  ;)

pozz  :)
[/quote]

U Orašju kod prof. Radića ne trebaju ni puškice... prepisivali su neki vanredni stariji studenti čak i sa A3 formata :)

posusak09
Posts: 10
Joined: Sun Feb 05, 2012 12:31 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by posusak09 » Fri Feb 10, 2012 12:29 pm

A kakav je profesor Konjhodžić na ispitu, predaje u Mostaru Političku?

LegallyBlondeX
Posts: 26
Joined: Tue Sep 20, 2011 8:41 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by LegallyBlondeX » Fri Feb 10, 2012 12:51 pm

Uglavnom opićen, voli pričat o seksu i Penelope Cruz  :haha:
Pored toga, često postavlja pitanja kojih NEMA u knjizi, djeluje zabavan, ali zna oborit.  :kava:

posusak09
Posts: 10
Joined: Sun Feb 05, 2012 12:31 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by posusak09 » Sat Feb 11, 2012 11:59 am

Hvala puno.

posusak09
Posts: 10
Joined: Sun Feb 05, 2012 12:31 pm

Odg: POLITIČKA EKONOMIJA

Post by posusak09 » Fri Mar 02, 2012 12:21 pm

zna li netko koja su pitanja bila iz prvog kolokvija u Mostaru?

Post Reply

Return to “Prva godina”