PFSVEMO: Nacionalna povijest države i prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
garici
Posts: 16
Joined: Wed Dec 09, 2009 4:48 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by garici »

Ne moras. prvi ti vazi i dalje.
Last edited by garici on Fri Dec 16, 2011 4:23 pm, edited 1 time in total.

Sanjuska
Posts: 26
Joined: Thu Dec 03, 2009 10:03 am

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by Sanjuska »

Kolege sa Pravnog fakulteta u Orasju, da li neko zna koja je literatura iz Nacionalne i kako je mogu nabaviti a da ne idem na predavanje?? :moli:  hvalaaaa  :)

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by geolina »

kod koordinatora je bilo za kupiti knjigu-skriptu iz ovog predmeta, to je literatura koja je pripremljena na fakultetu u Mostaru, tako je bilo kad smo mi bili prva godina, nabavka nije bila vezana za predavanje, neznam da li je to nešto novo od ove godine.

jjinx
Posts: 4
Joined: Thu Nov 11, 2010 2:49 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by jjinx »

Pozdrav svim kolegama diplomiranim pravnicima, svim studentima prava, a pogotovu brucošima pred kojima je još dug put do diplome. Diplomirala sam prije par godina i ovaj predmet mi je ostao svjež u sjećanju jer mi je bio prvi ispit koji sam polagala i svi su me plašili Zovkom, a meni je čovjek najbolji prof. i drago mi je da vidim u komentarima da je i drugima. Ne volim profesore koji traže da izbiflaš dio iz knjige od A do Ž i to je to. Kod njega treba kratko i jasno ono što pita. Sjećam se sa mnom na ispitu bila ženska, pitanje Bosanski pašaluk, a ona počela od pada Bosne pa nadalje bla,bla, bla, a ništa konkretno o pitanju. Pustio je on da priča jedno 10 min., kad je završila vratio joj index i rekao još to malo kolegice. Ja poslije nje. Tri pitanja ja kratko u par rečenica, on mi dade 3, začas gotovo. Poslije ona u hodniku galamila, ovakav, onakav, užasan, sve mu znala i ispričala a on je opet oborio  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Zato, pametno ljudi. Odgovor kratak, jasan, ne treba puno objašnjavat, on to zna puno bolje od vas  :p031: :p031: :p031:

mare180
Posts: 6
Joined: Sun Oct 10, 2010 4:41 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by mare180 »

Pozz!
Zanima me ako bi mi netko mogao reći jel iz nacionalne literatura samo ona njegova knjiga (Studije iz pravne povijesti Bosne i Hercegovine) ili ima još neka.
Hvala!

dar_basket
Posts: 10
Joined: Thu Oct 07, 2010 4:35 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by dar_basket »

Ima jedna knjiga u kojoj su sadržane tri knjige ono najvažnije o hrvatski i BiH,ima studije iz pravne povijesti BiH,Nacionalna povijest i povijest države i prava naroda Jugoslavije(izabrani dijelovi koji se odnose na BiH i hrvatsku).

mare180
Posts: 6
Joined: Sun Oct 10, 2010 4:41 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by mare180 »

Hvala, čula sam za tu knjigu, al eto meni su rekli da je ova kao jedina. Uglavnom hvala, znači bzvz kupi knjigu i potroši novce  ;(
Last edited by mare180 on Sat Dec 10, 2011 4:28 pm, edited 1 time in total.

dar_basket
Posts: 10
Joined: Thu Oct 07, 2010 4:35 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by dar_basket »

Nema na čemu drago mi je da sam pomogao, a u kojem mjestu ti studiraš?

mare180
Posts: 6
Joined: Sun Oct 10, 2010 4:41 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by mare180 »

U Orašju!
Last edited by mare180 on Sat Dec 10, 2011 4:27 pm, edited 1 time in total.

mare180
Posts: 6
Joined: Sun Oct 10, 2010 4:41 pm

Odg: NACIONALNA POVIJEST PRAVA I DRŽAVE

Post by mare180 »

Jel mi moze netko reci do koje stranice je prvi dio iz Nacionalne po onoj skripti sto se kupi kod prof. ?

Post Reply

Return to “Prva godina”