PFSVEMO: Rimsko pravo

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
ivaplast
Posts: 17
Joined: Fri Mar 02, 2012 11:31 pm

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by ivaplast »

jel prvo pismeni pa usmeni ili samo usmeni???

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by crni-90 »

Redovni pišu prvo pismene provjere pa idu usmeno na ispit kod prof. Zovke, a izvanredni koji putuju(koji ne borave u Mostaru), odmah polažu usmeni dio ispita.

ivan33
Posts: 2
Joined: Sat Feb 09, 2013 12:57 am

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by ivan33 »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Naslov sve govori... :d055:
[/quote]

Pozdrav svima, upisao sam pravo 1 put 98/99, ali sam zbog osobnih razloga odusta, namjeravam se vratiti ove godine, ostali su mi pol.ekonomija i rim. Rekla mi je gospođa u referadi da je razl. ispit na 1. godini ljudska prava. Ono što me zanima je, dali prof. Zovko još uvijek ispituje sa blic pitanjima, jer se sjecam koliko je bio zahtjevan na općoj i nacionalnoj pravnoj povijesti. Znao je pitati po 15 - 20 pitanja i ako jedno ne odgovoriš točno, rušio je......  Na općoj je bio puno zahtjevniji, barem meni, ugl. opću sam položio iz 3. pokušaja, iako me je i tada htio rušiti, ali sam mu prpigovorio i tražio da me pita još, jer sam naučio, jedva me je nastavio ispitivati da bi mi na kraju dao 3. Naciju sam položio iz 1.vjerojatno poučen iskustvom iz opće.....

Zanima me dali je tako i sa rimskim , jer me nekako hvata trema iako do mog povratka ima jos 7 mjeseci?

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by crni-90 »

Ma daaaj, nemojte reći da se plašite nakon toliko godina jednog Zovkinog predmeta! Držimo ti figere da nam budeš jedan od uzornih kolega!

A što se tiče Zovke… Bože moj, pita kako pita, budi siguran, pršti znanjem i nemoj samo bubat! A ako Vam je za utjehu, kolege govore da je Rim lakši od Opće i Nacionalne, a realno, zanimljiviji je Rim dosta.

ivan33
Posts: 2
Joined: Sat Feb 09, 2013 12:57 am

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by ivan33 »

Ma zapravo se više i ne bojim, jer nisam hvla Bogu onaj stari uplašeni klinac - htio sam samo provjeriti kako prof. diše, bit će sve ok! :mrgreen: Osim toga slažem se da rim. puno, puno zanimljiviji od ostala dva predmeta! Živi bili, pa vidili!
Last edited by ivan33 on Fri Mar 29, 2013 6:32 pm, edited 1 time in total.

Chaunte
Posts: 21
Joined: Mon Aug 20, 2012 10:53 am

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by Chaunte »

Pozdrav kolege,zanima me ima li itko pitanja za Rim 2,odnosno od obveza pa do kraja?

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by crni-90 »

Imaš na Mo-Student forumu neka pitanja koja su vezana za drugi dio gradiva.

Chaunte
Posts: 21
Joined: Mon Aug 20, 2012 10:53 am

Odg: PFSVEMO: Rimsko pravo

Post by Chaunte »

Hvala.. :)

Post Reply

Return to “Prva godina”