PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
micy
Posts: 132
Joined: Wed Sep 28, 2011 8:29 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by micy »

ne

amelat89
Posts: 104
Joined: Thu Feb 17, 2011 10:09 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by amelat89 »

Zna li neko kad pocinje prijava ispita?

NANA
Posts: 10
Joined: Mon Jan 04, 2010 2:19 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by NANA »

Može li netko staviti rezultate polaganja ispita iz MJP koji je bi 10.03.2016. godione u 14,00 sati za stari sistem studiranja. Hvala

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Nejra4 »

Ima li neko da još nije ovjerio semestar?

billabong
Posts: 1
Joined: Sat Apr 09, 2016 10:28 am

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by billabong »

Mozda je vec odgovoreno ali ja nisam nasao pa ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori. Na koje se ispite moze izaci a da Ustavno pravo jos nije polozeno? Hvala.

Takatsuki Sen
Posts: 288
Joined: Sun Sep 30, 2012 4:42 am

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Takatsuki Sen »

Na sve.

Breskvicca
Posts: 222
Joined: Sun Nov 27, 2011 8:05 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Breskvicca »

Zna li neko u koliko sati su danas obligacije...???

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by kp500 »

Raja evo ja sam samo htio da vas ohrabrim oko trece godine :D Malo mi je prosao voz, ali sam obecao sebi da cu ovo napisati. Dakle, ja sam nikakav student :D U juLu prosle godine su mi ostali svi ispiti osim krivicnog procesnog prava 1.  U julu mjesecu sam polozio Radno pravo, Medjunarodno javno pravo 1 i Uvod u pravo EU i Pravo zastite potrosaca ( izborni). Ljeto citavo mi je proslo u nekakvom nesvjesnom stanju kako cu ponovo obnoviti godinu i smucio sam se sam sebi. Dosao je septembar i ja po onoj standarnoj mogu ja to ima vremena udjem u septembar nespreman. Onda mi se desi jos jedan peh i do 15 septembra sam bio u bolnici. Medjutim od tada se u meni desio nevjerotvatan klik i danas meni neobjasnjiv. Prvo sam polozio kompletan Ustav II, zatim sam polozio MJP II, EPP, Medjunarono krivicno, finansije ( isti dan), krivicno procesno pravo II, Obligaciono pravo opci dio, Roditeljsko pravo sa druge godine i uspio sam upisati cetvrtu godinu. Svrha mog pisanja je fakat da nikad ne odustajete. Nikada nemojte slusati price drugih studenata. Jedna moja kolegice kada sam je ja dobronamerno pitao sta mislis kakve su mi sanse ona mi je podrugljivo komentirala auuu ti bas imasss i takve stvari, a njoj su u aprilu ostla dva ispita da bi dala uslov i evo ja sam danas cetvrta, a ona jos vuce ta dva ispita. Uzmite dobronamjerne price koje pozitivno djeluju na vas i gurajte svoj fazon. Jer fakat, ali fakat sve se moze. Etp nadam se da cu bar nekog potaci da shvati da se sve to moze kad se hoce :D

Takatsuki Sen
Posts: 288
Joined: Sun Sep 30, 2012 4:42 am

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Takatsuki Sen »

Blago tebi kad si spremio 8 predmeta za to vrijeme, pod uslovom da govoris istinu. Meni u prosjeku treba mjesec-dva za jedan ispit. Citavo ljeto ucio pa samo stigao poloziti obligaciono pravo 2 i osnove evropskog privatnog prava.

I ja sam cetvrta godina. Sretno.

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by kp500 »

Uu pa ti baš onda imaš problema sa usvajanjem gradiva. Čuj mjesec - dva za jedan ispit i to joj osnove evropskog privatnog prava. Obligacije 2 ne znam nisam ih još položio imam prekosutra

Post Reply

Return to “III godina”