PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Flaaa
Posts: 213
Joined: Sat Aug 22, 2009 3:04 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Flaaa »

Koji predmeti vaze za teske, koji se mogu laske poloziti? dajte raja ima nas radoznalih xD

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Legally Blonde »

MJP, Obligacije i EU vaze za predmete sa najslabijom prolaznoscu...Ali opet ne treba generalizirati. Nikad se ne zna kako ces ti proci na tim ispitima...Ali eto...do sada su to predmeti koji obicno zadaju najvise problema. A opet, do sada te iskustvo sigurno moze posluziti da znas da ono sto vazi za nekog drugog mozda nece za tebe. Ja sam licno, uvijek na "najlaksim" predmetima imala najvise poteskoca. Pa eto...

Jean D Arc
Posts: 204
Joined: Tue Sep 29, 2009 5:30 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Jean D Arc »

Pozdrav svima! Može li mi neko od kolega reći na koje predmete u trećoj bi bilo poželjno da idemo,radi lakšeg polaganja ispita,obzirom da sam vanredan student? Koji profesori najviše gledaju prisustvo? Hvala unaprijed. :f055:

sansi
Posts: 44
Joined: Fri Aug 28, 2009 6:14 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by sansi »

Moj ti je savjet da ides na predavanja kod prof Jasminke,tj Radno pravo i kod prof.Abedina Bikica,tj Obligacije, prvo sto ti dosta pomognu predavanja a i profesori bas dobro zapamte lica koja su im dolazila na predavanju,pa kad na ispit dodjes vec je lakse.. ;)

Jean D Arc
Posts: 204
Joined: Tue Sep 29, 2009 5:30 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Jean D Arc »

O.K. Hvala puno! :biggrinlove:

jacqueline
Posts: 18
Joined: Sun Jun 28, 2009 5:59 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by jacqueline »

postovane kolege  :mrgreen:

kakva je na trecoj godini situacija sa parcijalnim polaganjem ispita?
pitam jer je na drugoj godini postojala mogucnost polaganja ispita preko parcijala, bez obzira na to da li je prethodna godina ociscena. postoji li ista mogucnost na nekim predmetima sa trece?

hvala :)

monroe
Posts: 138
Joined: Wed Sep 02, 2009 5:53 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by monroe »

i mene ovo zanima....cula sam da se mogu raditi sve parcijale al` ne mogu zavrsni ispiti...

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Dama Pikova »

Mogu se izaći sve parcijale I semestra, ne mogu završni ispiti. Ako ne očistite drugu godinu do parcijala drugog semestra moći ćete izaći neke, neke ne, ali i dalje nećete moći izlaziti na završne ispite. Ocjene se ne mogu upisivati s naredne godine, dok se ne očisti prethodna, u suprotnom dolazi do osnivanja komisije, utvrđivanja odgovornosti studenta i sankcionisanja.

NeLa
Posts: 140
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:44 am

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by NeLa »

Polažite ispite koje prenesete čim prije i sve ce biti OK :d055: :p031:

monroe
Posts: 138
Joined: Wed Sep 02, 2009 5:53 pm

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by monroe »

Znaci ispiti koji nemaju parcijala se ne mogu polagati prije nego se rijese preneseni?



I je li te parcijale vrijede cijelu godinu, sve dok ne mognem izaci na zavrsni ispit u nekom drugom roku?

Post Reply

Return to “III godina”