PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by vuk usamljeni »

Moj savjet i moje iskustvo a vidim i mnogih kolega je da se ne brineš za to kad ćeš se upisati..Nije kasno nikad.Ni ja neču prije.

ajna music
Posts: 119
Joined: Fri Mar 29, 2013 12:31 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by ajna music »

eh hvala, ma pitam zato sto sam evo do sad uvijek postovala taj njihov rok za upis, ali vrijeme je da i oni malo sad cekaju, sad mi je to be or not to be :)

lea 123
Posts: 51
Joined: Thu Oct 08, 2009 12:57 am

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by lea 123 »

Kolege, da li je neko u situaciji da je obnovio godinu, upisao koliziju i sad ponovo obnavlja? Šta se u tom slučaju dešava sa prijavljenom kolizijom, poništava se (mislim na ispite koji nisu položeni) ili ti predmeti važe kao da su odslušani i mogu se polagati bez ponovnog plaćanja? Hvala

Nihooo92
Posts: 217
Joined: Mon Feb 27, 2012 11:54 am

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Nihooo92 »

Ako želi neko kupiti knjige za III godinu nek mi se javi na pp.

Breskvicca
Posts: 222
Joined: Sun Nov 27, 2011 8:05 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Breskvicca »

I mene ovo zanima..ako sam upisala 4-tu koliziono,  ispolagala 5 kolizionih ispita sa 4-te godine,  ali su mi jos uvijek ostale obligacije oba dijela i eu..da li i ove godine ima kolizije ili trebamo cekati na odobrenje ? I sta sad da radim :((((((

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Nejra4 »

Ja ti mogu samo reći da se čeka na odobrenje za koliziju, ostalo ne znam. Mada smatram da bi vam trebali biti priznati ti ispiti.

Lady_S
Posts: 275
Joined: Mon Sep 02, 2013 11:11 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Lady_S »

Zna li neko kakav je prof. Duvnjak sto se tice studenata kojima je Ustav I ostao za uslov za 3 godinu, izlazi li u susret, daje li rokove da se odgovara... Ako je neko bio u slicnoj situaciji bila bih zahvalna da to napise ovdje. Hvala!

Chola
Posts: 919
Joined: Sun Aug 21, 2011 2:30 am

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Chola »

Licno nemam takvih iskustava, ali pouzdano znam za druge ljude da je davao vise od 2 roka samo da poloze, kako ne bi radi njega gubili godinu, a to mu je potrebno naglasiti, i lijepo ga zamoliti, ako i ne bude dao odmah, samo treba biti uporan, popustit ce. Duve je hljeb na ovom faxu  :d055:

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by kp500 »

Sta se dešava sa starom bolonjom nakon 2015 godine? Prebacuju ih na sistem nove bolonje tj ukidaju aprilski rok? Isti su ispiti za staru i novu bolonju. Ja kada sam upisao treću imam iste ispite i obavezao i nova bolonje samo i aprilski rok.dakle nema nikakvog naknadnog polaganja ispita

Van_rede
Posts: 46
Joined: Thu Jun 19, 2014 8:54 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Van_rede »

Izjednačiti ce nas sa novobolonjcima ukidanjem aprilskih a bogami i jedan septembarski rok.

Post Reply

Return to “III godina”