PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
r0nald07
Posts: 107
Joined: Tue Sep 16, 2014 4:12 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by r0nald07 »

Vozdra raja, ako moze neko nesto malo da kaze o trecoj godini, kakva je , da li je teska, je li teza od druge :D , cuo sam da su obligacije najtezi predmet, na koja predavanja se mora ici, hvala i pozz

alyson
Posts: 21
Joined: Sat Sep 07, 2013 5:45 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by alyson »

Pozdrav svima, moze li mi neko objasniti kako funkcionise DL nacin studiranja na nasem fakultetu? Koliko kosta upis itd.
Hvala.

r0nald07
Posts: 107
Joined: Tue Sep 16, 2014 4:12 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by r0nald07 »

DL (distance learning ili ucenje na daljinu) ti je skoro prakticno isto kao i kod redovnih studenata, razlika ti je npr. u seminarskim radovima koji se postave na DL platformu i ne brane nikako, nisi obavezan dolaziti na predavanja, mada to nije obaveza ni za jedan status na nasem fakultetu. Cijena upisa ti je 1000KM, uglavnom nema neke bitne razlike izmedju statusa na nasem faxu.

kaubojka
Posts: 474
Joined: Thu Oct 22, 2009 4:25 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by kaubojka »

Na isssu mi je upisana ocjena iz dva predmeta, medjutim ja uopste te predmete nisam polozila, dakle greskom su unesene ocjene, ali sada te predmete nisam mogla prijaviti za septembar preko isss, moze li mi neko reci je li imao slicnu situaciju? Studentska je jos na godisnje, hoce li mi profesori praviti problem  u septembru na ispitima  :c053:

Dincica_
Posts: 949
Joined: Sun Oct 07, 2012 5:48 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Dincica_ »

Zavisi sve od profesora da profesora. Nadam se da ces izvuci deblji kraj, sretno

r0nald07
Posts: 107
Joined: Tue Sep 16, 2014 4:12 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by r0nald07 »

Ne vjerujem da ce profesori praviti problem kad im djevojka fino objasni sta je bilo u pitanju. Takodje, ne bi bilo lose da uradi PrtScr, cisto da ima neki dokaz.

kaubojka
Posts: 474
Joined: Thu Oct 22, 2009 4:25 pm

Odg: PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by kaubojka »

U pitanju su prof Duvnjak i prof Nezla

Post Reply

Return to “III godina”