PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Julie
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 29, 2010 9:30 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Julie »

Samo da znate, Ajanovic izgleda nece dati da se uprava polaze bez ciste trece godine tako da odbijte odmah upravu I i II

kaubojka
Posts: 474
Joined: Thu Oct 22, 2009 4:25 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by kaubojka »

moze li mi neko potvrditi da li treba molba za placanje na rate? sutra mislim ici na faks, dakle ako ne treba molba uplatim samo 500km, i odnese zajedno sa upisnim materijalom?

ius is best
Posts: 425
Joined: Mon Feb 23, 2009 12:01 am

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by ius is best »

Molio bih studente stare i nove bolonje da se organizujemo preko USP-a, ako je već odobrena kolizija, da nam se ista odobri besplatno, da organizujemo skup, potpisivanje peticije, uzimaju nam bezveze novac, nameću svoja pravila, sad još i predmet "Upravno pravo" vezuju za prethodnu čistu godinu, svake godine druga priča ... Ako je kolizija odobrena, nek' makar bude kako treba ...

King
Posts: 25
Joined: Wed Mar 14, 2012 11:31 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by King »

Ako neko prodaje knjige za treću neka mi se javi!

ius is best
Posts: 425
Joined: Mon Feb 23, 2009 12:01 am

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by ius is best »

Da li neko ima link stranice u temi u kojoj je neko postavio vezano za plaćanje ispita i sl., pročitao sam sinoć neku zanimljivost da student koji obnovi istu godinu više od dva puta, mora podnijeti molbu za nastavak studija i plaća 600 KM, to je samo jedna od stavki koje stoje u obavještenju?

scrat
Posts: 81
Joined: Sat Aug 29, 2009 3:47 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by scrat »

@ius is best - Ima studenata koji su obnavljali vise od 3, a ne 4 puta pa nisu nista vise placali nego klasicnih 800 KM (vanredno).

rale88
Posts: 291
Joined: Thu Oct 01, 2009 2:08 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by rale88 »

Zna li neko koje predmete ne mogu polagati ako prenosim Nasljedno i Ustav 2 ?

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Lisaa »

Eu :)

rale88
Posts: 291
Joined: Thu Oct 01, 2009 2:08 pm

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by rale88 »

Samo taj ispit  :d055:

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Lisaa »

Dobro i socijalno je (predmet iz 6 semestra) vezan za Ustav, ali je profesorica prosle godine dopustala da se polazu parcijale i onima kojima je ostao Ustav s tim da nije upisivala ocjenu dok se Ustav nije zavrsio, tako da u tom slucaju postoji mogucnost i da se ispit ponisti ako se ne zavrsi ustav do kraja ove akademske godine (sto je jos daleko..) :D

Post Reply

Return to “III godina”