PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lajlam
Posts: 29
Joined: Tue Jun 30, 2009 6:00 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by lajlam »

[quote="Flaaa"]
Ja cu na uvid rada sigurno.
[/quote]

najvjerovatnije i ja

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by nuki_cika »

Soap
Hajd iskreno odgovori
Da li bi ti budalasao i čitao svaki rad pojedinacno i još pri tome obracao pažnju na podnaslove? :mrgreen:

Soap
Posts: 317
Joined: Tue Jan 19, 2010 11:29 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Soap »

Ako sam već izabran na tako časno zvanje profesora,čuj,pa to bi mi bio posao! Druga je stvar što ja ne bih ovako pogrešno koncipirao ispit.

Nejraaa
Posts: 380
Joined: Fri Dec 31, 2010 8:06 am

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Nejraaa »

[quote="Soap"]
Ove vaše ispovjesti samo govore da ona itekako čita i zna šta ste pisali,a ne da gleda koliko si stranica napisao.To znam i iz ličnog iskustva. ;)
[/quote]
upravo tako. cita profesorica radove i sama sam se uvjerila u to i na prvoj parcijali i na drugoj parcijali, a i na zavrsnom ispitu iz mjp 1. nijednom od ta tri puta nisam imala isto znanje i uvijek sam dobila tacno onu ocjenu koju je moje ucenje i zasluzilo.  :d055:
pa nije u pitanju prof. s finansija, pa da samo onako baca ocjene na radove.  :f010:

ajsa
Posts: 456
Joined: Wed Sep 09, 2009 4:06 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by ajsa »

[quote="Soap"]
Ove vaše ispovjesti samo govore da ona itekako čita i zna šta ste pisali,a ne da gleda koliko si stranica napisao.To znam i iz ličnog iskustva. ;)
[/quote]
da cita,i ja sam se u to uvjerila,nije bitan broj stranica,ja sam na prvoj parcijali uradila 2 stranice i dobila 8,a na drugoj 4 stranice i dobijem 8,al sam isto pisala,samo sto sam imala veca pitanja drugi put!

selmida
Posts: 66
Joined: Wed Sep 01, 2010 11:54 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by selmida »

mislim da kod ovog predmeta najvishe zbunjuje misljenje da je kvantitet vazniji od kvaliteta, sto nije tacno. ne moze se napisati nesto bez veze i poloziti, to znam iz licnog iskustva. treba samo dobro nauciti vazne lekcije i to napisati, prolaz je zagarantovan :)

sretno!!!

hayworse
Posts: 129
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:11 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by hayworse »

Mislim da nema potrebe za raspravom, samim tim da svako ima drugacije iskustvo polozenog ili ne polozenog ispita kaze nam da nesto nije regularno, ko nije zadovoljan ima uvid u rad, ko jeste polozio je vjerovatno i zavrsena prica...

pravosudje
Posts: 22
Joined: Fri Sep 10, 2010 11:25 am

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by pravosudje »

izvinjavam se, ako moze odgovor: kad je upis ocjena? (ne mogu da otvorim rezultate)

Emina
Posts: 111
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:18 am

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Emina »

12h, 12:30h, 13h, 16h, 17h ovisi od toga sta si polozio/la

Hannibal
Posts: 1019
Joined: Mon Apr 04, 2011 2:02 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Hannibal »

Pitanje Kolektivne mjere prema povelji i mirovne opreacije,jel se meni cini ili fali dio?Veoma malo napisano ima...

Post Reply

Return to “III godina”