PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
reuf

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by reuf »

Opet se bojim da grijesis :) Posao moderatora je da - moderiraju forum :) Hehe, sve je to breskvice na dobrovoljnoj osnovi, znaci niko nema nikakvu duznost, i niko nije placen da hoda po faksu i kupi informacije, a moderatori specijalno ne. Nego treba se zahvalit sto uopste postoji ovaj portal, pa da mozemo izmedju sebe koju promuhabetit...

Kako god, nadam se da ce neko postavit rezultate brzo, za raju koja nisu u Sa...

EDIT:

E bas sam znao da ce neko od moderatora i admina glasno odgovorit breskvici na ovu konstataciju iznad, pa sam mislio prvi odgovoriti, da malo smirim situaciju, al me Pikovka preduhitrila za 18 sekundi :D :D
Last edited by reuf on Mon Jun 21, 2010 2:47 pm, edited 1 time in total.

Madelaine

Post by Madelaine »

Pa jeste rečeno da bi rezultatu trebali biti u dva, ali je li ima neko da potvrdi da su zaista i izašli tad... Jer nije se jednom desilo da su najavljeni rezultati za određeni dan, pa onda ipak ne budu  :S

Breskvica

Post by Breskvica »

Ovo je nevjerovatno,doista ne znam zasto ste se Vi-moderatori prihvatali ovog posla,ako vam je sve toliko tesko i ako ste toliko isfrustrirani--tako drsko i arogantno svakom studentu odgovorite,da je to za nepovjerovat!!Npr.na predmetu Obligacie vise ima nekih vasih svadja i prepiranja,nego korisnih informacija vezanih za ispit!!Alooo ljudiiii smirite se,opustite se-zapitajte se da li su vam uopce potrebna ta nerviranja????Pa zivimo u savrsenom svijetu,cuvajte zivce-trebat ce vam kad ostarite :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Dama Pikova

Post by Dama Pikova »

Da ti možda definišem sarkazam, kao što su na obligacijama definisali jedni drugima strane riječi:
dakle današnja nova riječ je sarkazam. Sarkazam je negativna stvar u očima ljudi koji nemaju smisla za isti. :haha:
Moji živci nemaju veze s tim, mada tvoje ponašanje na ovom forumu i iskaljivanje frustracija jer ti ljudi ne serviraju sve na gotovo mi lagano počinje zaista smetati, jer ti ovo nije prvi put da laješ na prazno i zahtjevaš od članova (ne samo od administracije) da ti pišu i to svjetlosnom brzinom odgovore na tvoja pitanja.
A živo me zanima koliko si puta ti do sada dala nekom članu bilo kakav odgovor ili bilo kakvu informaciju, jer koncept ovog foruma je razmjena informacija, a ne skup gomile frustriranih parazita.  :mrgreen:
Stoga promjeni malo svoj pristup ovom forumu, ako ti je stalo da budeš dio ove zajednice, jer ima i drugih foruma, a moje strpljenje iako veliko, također ima svoje granice.

I kao što reče elsaik EOD. Sve dalje kritike na rad administratora s tema brišem, imate službeni mejl pa ih tamo upućujte.
Last edited by Dama Pikova on Mon Jun 21, 2010 3:13 pm, edited 1 time in total.

reuf

Post by reuf »

[quote="Breskvica"]
Ok-necu dalje da komentiram bilo koji vas post,jer uistinu ne vrijedi!!Drago mi je samo sto nisam jedini student koji ima prigovore na vas rad i nedolican rjecnik,koji vi kao buduci akadamski gradjanin ne bi trebalo upotrebljavati,a pogotvo na ovako javnim stranicama!!Iskljucujem se iz ove malogradjanske konverzacije.
[/quote]

Breskvice, inace stvarno nemam obicaj da zauzimam bilo ciju stranu, ali ovdje bas nisi upravu. Pretpostavicu da su ovo "akadAmski" i "vi...ne bi trebalo upotrebljavati"  lapsusi, jer u kontekstu toga sto opominjes ljude da su buduci akademski gradjani nema smisla da nije tako. Ali pored toga, moras da znas da ovaj forum, kao i vecina drugih, nije bas potpuno otvoreno javan, jer zahtjeva registraciju, a to uopste nije bitno, jer je poenta svih foruma upravo to da budu javni.

Dalje, moras stvarno da razumijes, da ljudi koji ovdje rade nisu nista nikome duzni, i niko ih ne placa za bilo sta. Znaci neko omoguci da ovako razgovaramo, saznamo nesto, pa ga jos trebamo proklinjat sto nam nije kurir?? Pa zasto bi neko osjecao obavezu da ide po faksu stalno, i postavlja rezultate ovdje? Zasto to ne radis ti? Ili ja? Znaci nema smisla da bilo sta prigovaras ljudima, i 'de da se zavrsi ova rasprava i da se vratimo na temu i razgovor o predmetu...

Ovo je posljednji komentar na ovu raspravu jer je zaključuje. Sve dalje komentarisanje na temu rada mene ili administracije brišem, jer je ovo tema za predmet MJP. Rekla sam mejl pa izvolite pišite kritike.
Last edited by reuf on Tue Jun 22, 2010 10:57 am, edited 1 time in total.

AdiMali

Post by AdiMali »

kada nam je upis iz mjp II, pitam za one koji su polozili 2 parcijalu, nisam siguran jesam li vidio u 3 ili 15 do 4, te jel upisa u ponedeljak 28 ili sam i to fulio hehe

amely

Post by amely »

28.06.2010. god u 15:45h

irma

Post by irma »

je li ima neko provjerenu informaciju oko ispita za 02.07.? je li se pomjera ovaj ispit ili KPP ali molim vas provjerenu?
hvala  :)

SABINI

Post by SABINI »

I mene ovo zanima,da li je doista mjp2 2.jula??

Smmokvica88

Post by Smmokvica88 »

joj bilo bi tako super da je ipak 9og mjpII  :moli:

Post Reply

Return to “III godina”