PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Selma022
Posts: 71
Joined: Thu Dec 16, 2010 12:16 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Selma022 »

s obzirom da fakultet ne radi do ponedjeljka nema ni ispita, ocigledno... Ne bi bilo akademski drzati ispit prije nego li se studenti obavjeste bar na nekoliko dana prije.  ;) Nema konkretnih informacija= nema ispita...

mido117
Posts: 312
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:36 am

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by mido117 »

:bravo:

amra 1
Posts: 453
Joined: Fri Oct 02, 2009 6:38 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by amra 1 »

pa bolje bi bilo da bude sad u subotu, jer ostaje onda citava sedmica za ponavljanje ovih drugih ispita...bar meni! i ja cu doci u subotu za svaki slucaj a i mislim da nema nikakvih razloga da se ne odrzi ispit, prevoz radi..a i zena je rekla 4.2. da ce se ispit odrzati sljedecu cubotu tj.prekosutra.

Nina Iris
Posts: 222
Joined: Thu Sep 24, 2009 10:55 am

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Nina Iris »

Kolegice, znas li da je dekan donio odluku u kojoj stoji da se svi ispiti predvidjeni za ovu sedmicu, tj. do 12-og, odgadjaju? Predvidjeni termini za odrzavanje ovih ispita su od 20-25-og. Smatram da i prof. Nezla, kao i ostali profesori moraju postovati odluku.

amra 1
Posts: 453
Joined: Fri Oct 02, 2009 6:38 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by amra 1 »

u toj istoj odluci pise za ispite koji su se trebali odrzati u sedmici OD 6.2-12.2. da se ONI pomjeraju za sedmicu od 20.2 a MJP je trebao biti 4.2. i prof pomjerila na sljedecu subotu

imber
Posts: 238
Joined: Wed Oct 26, 2011 3:52 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by imber »

Je li profesorica stavila sluzbenu obavijest da se ispit odgadja za ovu sad subotu? Ako nije, onda valjda treba tumaciti odluku dekana na nacin da je svim studentima odgodjena nastava - jer svi smo u podjednakoj neprilici da dolazimo na ispite, a ne samo oni sto su ove sedmice trebali da polazu.

Nina Iris
Posts: 222
Joined: Thu Sep 24, 2009 10:55 am

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Nina Iris »

Pof. nije stavila zvanicnu obavijest, nego preko portira najavila da odgadja ispit. Slazem se kolega, ako nema obavijesti, dekanova odluka se mora postovati.

amra 1
Posts: 453
Joined: Fri Oct 02, 2009 6:38 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by amra 1 »

nista onda..ja cu u subotu otici svakako vidjeti ako bude otvoren fakultet a trebao bi..ako ne bude ispita, reci cu portiru da je nazove..  :mrgreen:

Selma022
Posts: 71
Joined: Thu Dec 16, 2010 12:16 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by Selma022 »

Licno sam bila na fakultetu danas i pitala portira da li fakultet uopste radi i da li ce se ovih dana odrzavati ispiti- Fakultet ne radi do ponedjeljka niti ce biti odrzani ispiti.... Bilo bi ludo od mene pojavit se u subotu na fakultetu poslije ove JASNE portirove izjave :D

amra 1
Posts: 453
Joined: Fri Oct 02, 2009 6:38 pm

Odg: Međunarodno javno pravo I i II

Post by amra 1 »

ne znam onda zasto portir nije rekao da su imali danas ispit ustavnog pa mislim mozda nije ni Nedzla daleko Duvnjaku..vala nije mi do gubljenja roka

Post Reply

Return to “III godina”