PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bianconero
Posts: 133
Joined: Fri Jun 29, 2012 2:48 pm

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by bianconero »

Posto nas je bilo mnogo na ispitu u subotu prof. je odlucila da oformi i trecu grupu koja ce izaci sad u cetvrtak. Studenti su se prijavljivali, kolegica ih je stavila na spisak, mada vjerujem da nece biti nikakvih problema da dodjete, prof. je skroz korektna. Dakle radi velikog broja studenata jedna grupa je jednostavno pomjerena sa 11. na 16. april.

A drugi rok je 23. aprila.
Last edited by bianconero on Mon Apr 13, 2015 11:25 am, edited 1 time in total.

Amcho
Posts: 6097
Joined: Thu Nov 12, 2009 6:39 pm

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by Amcho »

[quote="law date=1428911954"]
Nije ni u cemu problem, osim sto su pojedini sami sebi uduplali rokove, al dobro bitno se snaci i pokusati pa ako uspije dobro i jeste
[/quote]

Nažalost na takve stvari ne možemo uticati kolega, nisu svi spremni da ispoštuju dogovor. Ali zato postoje evidencije i prijave da se vidi kad je ko pristupio ispitima.  :d055:

Dzeniii
Posts: 929
Joined: Tue Jan 05, 2010 12:00 am

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by Dzeniii »

[quote="bianconero"]
Posto nas je bilo mnogo na ispitu u subotu prof. je odlucila da oformi i trecu grupu koja ce izaci sad u cetvrtak. Studenti su se prijavljivali, kolegica ih je stavila na spisak, mada vjerujem da nece biti nikakvih problema da dodjete, prof. je skroz korektna. Dakle radi velikog broja studenata jedna grupa je jednostavno pomjerena sa 11. na 16. april.

A drugi rok je 23. aprila.
[/quote]
Na ovaj rok mogu samo oni koji su se potpisali u subotu, čisto sumnjam da će moći ko izvan spiska :O

Belmin1998
Posts: 3
Joined: Fri Jan 02, 2015 6:09 pm

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by Belmin1998 »

Pozdrav kolege..Molim vas mozete li mi reci da li na ovaj rok od 23.04.2015 iz EU mogu izaci studenti upisani 2009/10 godine. Ja obnavljam trecu godinu i nisam izlazio do sada ni na jedan rok koji je bio  :( Molim vas help odakle uciti ovaj predmet..da li ta neka nova knjiga ili neka stara..po kojoj knjizi prof.Nezla daje pitanja  ;(

arijen
Posts: 515
Joined: Sun Nov 29, 2009 10:41 pm

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by arijen »

i ja isto obnavljam i nisam nikada dosad izlazila i shvatila sam kako je bilo price do sad da i mi mozemo koji nismo izlazili u januaru, jer je kao receno da biramo ili u jan/feb ili sad u aprilu.. ja planiram izaci pa sta bude..
a samo da pitam, mozda je glupo ali ovaj npr III stub. koja se tu lekcija uci, posto u mojoj skripti na vise mjesta se spominju ovi stubovi, pa mozete li me samo uputiti sta se uci..

bianconero
Posts: 133
Joined: Fri Jun 29, 2012 2:48 pm

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by bianconero »

Da, nema na jednom mjestu sve, ja sam iskreno III stub (ali i preostala dva) ucio kroz Mastriht, Amsterdam i Nicu. Iz svakog ugovora uzeo po nesto i na kraju spomenuo da je stubna struktura EU nestala Lisabonskim ugovorom, ali da je nekadasnji III stub sada dio Ugovora o EU/Ugovora o funkcionisanju EU (nešto od toga dvoje, nisam to dobro svario haha)

maki21
Posts: 130
Joined: Mon Dec 12, 2011 5:08 pm

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by maki21 »

II Stub Vanjska politika i bezbednost 101 str.III Stub Pravosudje i unutrasnji poslovi 103str u knjizi.

Em123
Posts: 71
Joined: Tue Feb 04, 2014 11:18 am

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by Em123 »

Da li neko moze postaviti pitanja koja je profesorica dala i koliko je sigurno samo njih uciti?

mr_hare
Posts: 153
Joined: Sat Sep 19, 2009 1:43 am

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by mr_hare »

Ako moze neko da napise pitanja sa danasnjeg roka,hvala unaprijed :)

no_name007
Posts: 224
Joined: Mon Sep 12, 2011 2:40 pm

PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Post by no_name007 »

I grupa:

1. Euroatom
2. Parlament
3. Nica
4. III stub
5. Sirenje Eu i Ez

:)

Post Reply

Return to “III godina”