PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Legally Blonde »

E ovako, sorry ali ja to nisam imala prebaceno u elektronskom obliku , a vec neko vrijeme ni laptop ni internet kuci nemam u funkciji, pa sam usporena po pitanju toga.
Danas sam dosla kuci u Tesanj, i gledat cu da sutra u toku dana to prebacim. Iako, sad sam skontala da ja imam od 39. pitanja na ovamo...jer mi ona prva "pitanja" nismo ni odgovarali, nego se ucilo cijeli taj dio iz knjige...Paaa... eto...cisto informativno...
mada, ja cu to postaviti pa vi pogledajte.

P.S. Mislim da ako ti ostane dio za narednu godinu - ponistava se jer je u drugoj nastavnoj tj. akademskoj godini, osim ako ti se profa bas ne smiluje....
Eto...pozz... :f040:

Malish
Posts: 23
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:56 am

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Malish »

Ja imam skriptu, imaju sva pitanja osim Lisabonskog ugovora. Ako hoćete da vam dam link pa skidajte 

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Dama Pikova »

[quote="Malish"]
Ja imam skriptu, imaju sva pitanja osim Lisabonskog ugovora. Ako hoćete da vam dam link pa skidajte 
[/quote]

Pitanja već imamo, odgovori nam trebaju  :mrgreen: Ako su odgovori tačni onda ostavi link.

Raindrop
Posts: 91
Joined: Thu Aug 27, 2009 9:05 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Raindrop »

Please, moze li mi neko reci 15. pitanje: stubna struktura EU- u staroj knjizi ima podnaslov istog naziva od nekih 2-3 str, u okviru reformskog ugovora. Da li je to to, ili se ipak misli na Mastrihtski/Amsterdamski/Ustavni ugovor?
Last edited by Raindrop on Thu Sep 24, 2009 9:45 am, edited 1 time in total.

emyna_Z
Posts: 9
Joined: Tue Aug 11, 2009 7:16 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by emyna_Z »

Da li je skripta dovoljna sa tim svim pitanjima i odg? Posto sam ja dobila neke odg do 39 pitanja ,a sve je nesto bas kratko pa mi malo cudno(tek sad krecem na trecu) :S

_Unikatna_
Posts: 14
Joined: Sun Aug 16, 2009 12:50 am

Odg: Uvod u pravo EU

Post by _Unikatna_ »

Ej raja ja sam licno odgovarala na pitanja od 1 do 39, i imam to u elektronskoj formi, sve pitanje pa odgovor, samo sto ne znam kako se postavlja pa ako mi objasnite kako se to radi, ja cu vrlo rado to postaviti i izaci vam u susret jer je lakse uciti....Eto onda cekam :D

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Uvod u pravo EU

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="_Unikatna_"]
Ej raja ja sam licno odgovarala na pitanja od 1 do 39, i imam to u elektronskoj formi, sve pitanje pa odgovor, samo sto ne znam kako se postavlja pa ako mi objasnite kako se to radi, ja cu vrlo rado to postaviti i izaci vam u susret jer je lakse uciti....Eto onda cekam :D
[/quote]

Pošalji na info@epravo.ba i postavit ćemo u skriptarnicu. :d055:

irmela
Posts: 28
Joined: Tue Jul 21, 2009 1:43 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by irmela »

to bi bilo super...bas se patimo s ovim predmetom

Adi_B15
Posts: 10
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:53 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Adi_B15 »

sad je ispit usmeno po 103 navedena pitanja, tako da bi trebalo biti lakše;) već je položilo znatno više ljudi

_Unikatna_
Posts: 14
Joined: Sun Aug 16, 2009 12:50 am

Odg: Uvod u pravo EU

Post by _Unikatna_ »

Pošalji na info@epravo.ba i postavit ćemo u skriptarnicu. :d055:
[/quote]

Eto poslala sam, nadam se da ce ubrzo biti postavljena, i da ce raji olaksati spremanje ovog ispita....pusa

Post Reply

Return to “III godina”