PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Uvod u pravo EU

Post by MarcusTulliusCicero »

Molim vas malo čitajte šta vam pišem. Pa ne studirate agronomiju, nego pravo... Još sam vam i odluku iz 2009. postavio.

Danas se na sjednici NNV-a razgovaralo o ovome problemu, ako se ovo uopšte može nazvati problemom. Ovo je samo klasično širenje dezinformacija. Rokove niko ne može ukinuti, a svi studenti imaju pravo izaći na parcijale i kontinuirano sakupljati bodove. Kraj priče.

Ukoliko se nastave širiti slične dezinformacije molim vas da obavijestite USP.

SABINI
Posts: 249
Joined: Tue Jun 22, 2010 1:00 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by SABINI »

Da li prof.Misita misli objavit apsolventski rok  iz Eu ???????????

queeny
Posts: 165
Joined: Tue Oct 19, 2010 1:32 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by queeny »

Jel se uci ovaj Uvod iz knjige? Mislim, nekako mi nema smisla ovo  :mrgreen:

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by nuki_cika »

Ma cjela knjiga nema smisla,al eto :mrgreen:
Ne ucis,ali pročitaj jednom da znas kako je i  gdje je koji ugovor donsen i kojim redosljedom.Lakše ćes poslije shvatiti materiju :d055:

queeny
Posts: 165
Joined: Tue Oct 19, 2010 1:32 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by queeny »

I to sto kazes vala  :mrgreen:
Samo eto, par stranica manje za bubat od rijeci do rijeci  :P

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by nuki_cika »

Ma ne moras od rijeci do rijeci.Možes riječ po rijec možda ti je tako lakše :haha:
Zezam se,ma ne moras ozbiljno od rijeci do rijeci,bitno ti je da obratis pažnju na one institucije,kad su doneseni oni ugovori,institucionalna struktura itd.Uopšteno učis

amra 1
Posts: 453
Joined: Fri Oct 02, 2009 6:38 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by amra 1 »

nuki_cika je li bas pouzdana ova tvoja skripta za Uvod u pravo EU?  :mrgreen: ja cu po njoj da ucim nego me interesuje je li moram nesto nadopunjavati iz knjige? meni se cini da si je bolje preradio nego sam Misita :mrgreen:

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by nuki_cika »

[quote="amra 1"]
nuki_cika je li bas pouzdana ova tvoja skripta za Uvod u pravo EU?  :mrgreen: ja cu po njoj da ucim nego me interesuje je li moram nesto nadopunjavati iz knjige? meni se cini da si je bolje preradio nego sam Misita :mrgreen:
[/quote]
Ta moja skripta od 27 strana-u njoj su 90 posto lekcije za drugu parcijalu(što možes i sama primjetiti),a za prvu parcijalu učis iz one stare skripte od 73 stranice.A da je moja skripta pouzdana mogu ti 100 posto garantovati da jeste i bolje sam lekcije pojasnio nego misita u knjizi :mrgreen:

Lucky Strike
Posts: 498
Joined: Sat Feb 21, 2009 11:18 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Lucky Strike »

E jeste teško bolje objasniti od Misite. Pa frajer je zbunio i sebe pisajući onu knjigu, al' u svakom slučaju plus za dešifrovanje lekcija iz knjige :D

SamraD
Posts: 250
Joined: Tue Sep 27, 2011 1:21 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by SamraD »

Ejh zamislite da svi profesori pisu jasne, citke i kratke knjige. :D
Prvi problem kod ove knjige je taj sto nije namijenjena samo za studente i ucenje UVODA u pravo EU. Ali svejedno opet je bolja od Finansija i finansijskog prava il Saltagiceve sociologije. :D

Post Reply

Return to “III godina”