PFSA: Socijalno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
david p
Posts: 203
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:29 am

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by david p » Tue Feb 23, 2016 5:08 pm

Da li se ista preskace lz socijalnog 

coco coco
Posts: 312
Joined: Sun Nov 20, 2011 1:14 pm

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by coco coco » Tue Mar 01, 2016 3:55 pm

Moze li neko objasniti kako idu ova predavanja, po grupama ili sta? Hvala

Leejla
Posts: 129
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:52 am

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by Leejla » Tue Mar 01, 2016 5:13 pm

Predavanja su za sve utorkom od 10 do 13, nema nikakvih grupa. Sto se vjezbi tice, jedna grupa ima svake druge sedmice, prema objavljenom rasporedu.

coco coco
Posts: 312
Joined: Sun Nov 20, 2011 1:14 pm

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by coco coco » Tue Mar 01, 2016 7:05 pm

Ok hvala, a koja grupa ove sedmice ima vjezbe?

Meelly
Posts: 91
Joined: Fri Oct 07, 2011 8:10 pm

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by Meelly » Tue Mar 01, 2016 9:31 pm

Sutra su vjezbe za obje grupe

coco coco
Posts: 312
Joined: Sun Nov 20, 2011 1:14 pm

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by coco coco » Tue Mar 01, 2016 11:40 pm

Hvala!

sadaka
Posts: 38
Joined: Sun Oct 14, 2012 7:29 pm

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by sadaka » Wed Mar 02, 2016 12:55 am

i kad je ta prva parcijala?

Leejla
Posts: 129
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:52 am

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by Leejla » Wed Mar 02, 2016 10:37 am

Prva parcijala je 22.03.

sadaka
Posts: 38
Joined: Sun Oct 14, 2012 7:29 pm

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by sadaka » Thu Mar 03, 2016 11:33 pm

jel ima neki uslov prisutnosti za tu parcijalu?

Leejla
Posts: 129
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:52 am

Odg: PFSA: Socijalno pravo

Post by Leejla » Fri Mar 04, 2016 5:52 pm

Tri dolaska na predavanja (nisam sigurna mislim da moze i na vjezbe).

Post Reply

Return to “III godina”