PFSA: Socijalno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
BosnaSa
Posts: 35
Joined: Mon Sep 07, 2009 10:16 am

Odg: Socijalno pravo

Post by BosnaSa »

Tako je bilo prosle godine raspitaj se malo,i ovo je bio dobronamjeran savjet,a tvoje je da li ces ga poslusati ili ne.
Raja na fakultetu ima pitanja od prosle godine pa ih malo pogledaj i odgovori na osnovu knjige  :D
Last edited by BosnaSa on Sat Mar 13, 2010 1:49 pm, edited 1 time in total.

Breskvica
Posts: 88
Joined: Sat Aug 01, 2009 7:26 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by Breskvica »

hehe-ok!znam da je dobornamjeran i ne sumnjam u to,samo mi je malo cudno-jer znam da prof.na predavanjima kaze ne pisite -sve imate u knjizi;(;(A kako se moze doci do tih pitanja od prosle god??;(;(I kad je ustavri ta parcijala jel 30 ili 31?? :S

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Socijalno pravo

Post by Dama Pikova »

Ima tema - Parcijale, testovi, zadaće, literatura... VI semestar.

medzra
Posts: 74
Joined: Sat Dec 26, 2009 12:38 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by medzra »

Zna li ko uci li se sta posebno iz Evropske socijalne povelje i konvencije mor-a 102 ?

monroe
Posts: 138
Joined: Wed Sep 02, 2009 5:53 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by monroe »

Treba li ista predavati za socijalno kao sto smo ugovor o radu za radno, za bodove???

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Socijalno pravo

Post by Dama Pikova »

Prošle godine su bile podijeljene teme za eseje, pa su se i tu mogli dobiti dodatni bodovi. Ne znam je li išta ass spominjao za ovu godinu.

TuzZy
Posts: 81
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:52 am

Odg: Socijalno pravo

Post by TuzZy »

[quote="Breskvica"]
hehe-ok!znam da je dobornamjeran i ne sumnjam u to,samo mi je malo cudno-jer znam da prof.na predavanjima kaze ne pisite -sve imate u knjizi;(;(A kako se moze doci do tih pitanja od prosle god??;(;(I kad je ustavri ta parcijala jel 30 ili 31?? :S
[/quote]

Moram reći da nije baš tačno da profesorica to kaže na predavanjima :) Štaviše, profesorica na svakom predavanju predaje i određene lekcije kojih ili nema u knjizi ili koje nisu razrađene na način na koje bi trebale biti. Mislim da su predavanja itekako korisna :) Sretno s učenjem!

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Socijalno pravo

Post by Dama Pikova »

Ako neko odkuca predavanja neka nam pošalje na mail, pa da i to imamo u skriptarnici.  :)

Sandra Softic
Posts: 113
Joined: Thu Oct 08, 2009 4:46 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by Sandra Softic »

A koliko kosta knjiga iz socijalnog prava ?

angie88
Posts: 25
Joined: Tue Feb 23, 2010 6:20 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by angie88 »

[quote="monroe"]
Treba li ista predavati za socijalno kao sto smo ugovor o radu za radno, za bodove???
[/quote]
da, asistent je dao na vjezbama listu tema za esej...ima 20 tema,pa ko zeli dodatne bodove moze uraditi esej koji ne treba da bude duzi od 3 stranice....

Post Reply

Return to “III godina”