PFSA: Socijalno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

PFSA: Socijalno pravo

Post by Dama Pikova »

kakav je ispit iz socijalnog i koliko je relevantan onaj test?
meni je bilo mrsko ustati ujutro tako da nisam izasla na test i sad me malo hvata panika da ce mi se to odbiti od glavu  :mrgreen:
neka me neko razuvjeri... postat cu neuroticna radi ovog socijalnog... vala mi je i strasno dosadan predmet. gradivo samo po sebi nije tesko koliko je... nezanimljivo.
Last edited by Dama Pikova on Sat Aug 18, 2012 10:30 pm, edited 1 time in total.

Ranini
Posts: 18
Joined: Wed Sep 02, 2009 12:53 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by Ranini »

Je li ova skripta iz socijalnog prava dovoljna? Jucer mi je jedna kolegica rekla da su mnogi polozili socijalno uceci iz neke skrace skripte (cini mi se da je ovo ta, ima 38 strana), ali ima li neko iz prve ruke da kaze?

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Socijalno pravo

Post by Dama Pikova »

Nisam polagala do sada socijalno, ali planiram za drugi termin uciti iz skripte. U sustini ljudi kojima vjerujem na fakultetu tvrde da su polozili iz nje. Meni je dovoljno. Logicno da za 100% sigurnost imas jedino opciju da ucis sve po knjizi.

Ribafish
Posts: 73
Joined: Fri Sep 04, 2009 7:35 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by Ribafish »

Ja vam ne bih savjetovala da ucite iz te puno skracene skripte ako polazete kod prof.Jasminke G.Sijercic  :dunno:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Socijalno pravo

Post by Dama Pikova »

Hm, moja puno skracena skripta (tj. ova iz skriptarnice) se uci uz knjigu. Prvi dio iz knjige, drugi dio skripta. Tako da u sustini nije bas toliko skracena ali eto  :dunno: Nisam do sada uspjela izaci socijalno tako da je to sve... klimavo  :mrgreen:

_Unikatna_
Posts: 14
Joined: Sun Aug 16, 2009 12:50 am

Odg: Socijalno pravo

Post by _Unikatna_ »

Profesorica je super na ispitu i nema puno peglancije iako neko nije polagao test...Dosta pomaze na ispitu, bukvalno izvlaci iz tebe. Ja licno sam ucila iz skripte koaj ima 70 strana, uz koju ti uopste ne treba knjiga, nemam je na kompjuteru samo isprintano od jedne kolegice...Sto se tice te skracene skripte, dosta stvari fali i ja se nisam usudila uciti iz  nje. Uglavnom nema potrebe za nervozom i slicnom, jer je to zaista jedan od laksih ispita koji se moze ploziti bez problema.. Sretno! :mig:

NeLa
Posts: 140
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:44 am

Odg: Socijalno pravo

Post by NeLa »

Zna li iko SIGURNO da li se moze uciti socijalno iz ove skripte sto je u skriptarnici? Meni je vise knjiga dosta :S

pro
Posts: 59
Joined: Fri Sep 11, 2009 3:10 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by pro »

Zna li neko je li se sprema citava knjiga iz socijalnog ili ne treba uciti NAVODNO neka dva poglavlja. Hvala

ANdrea
Posts: 106
Joined: Mon Aug 03, 2009 1:19 am

Odg: Socijalno pravo

Post by ANdrea »

i mene to znaima...i koliko pitanja postavlja na ispitu ako nisi polagao test???

veca
Posts: 1
Joined: Sun Aug 02, 2009 12:14 am

Odg: Socijalno pravo

Post by veca »

Da li neko zna koja najcesce pitanja pita iz socijalnog???Ima li neki dijelova koje ne pita???Najcesca pitanja??? pozz  :dunno:

Post Reply

Return to “III godina”