PFSA: Socijalno pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Malish
Posts: 23
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:56 am

Odg: Socijalno pravo

Post by Malish »

Ispit se može položiti ako se uči iz skripte, ja imam neku skriptu od 66 str. Samo sam iz nje učio, knjigu nisam ni otvorio i opet dobio 8. A i profa nije peglativna uopšte, traži samo minimum znanja  ;)

emyna_Z
Posts: 9
Joined: Tue Aug 11, 2009 7:16 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by emyna_Z »

A ako ne ides na pred i to utice li to na ocjenu il je koliko znas kad se odgovara???Ne pegla oko toga??? :U

_Unikatna_
Posts: 14
Joined: Sun Aug 16, 2009 12:50 am

Odg: Socijalno pravo

Post by _Unikatna_ »

[quote="emyna_Z"]
A ako ne ides na pred i to utice li to na ocjenu il je koliko znas kad se odgovara???Ne pegla oko toga??? :U
[/quote]

Ma ja licno sam vandredan student i nisam isla na predavanja ali me nije peglala oko toga. Takodje jedna kolega koji je sa mnom polagao je redovan i nije bio pristuan na predavanjima, bas ga je prof. opominjala zbog toga ali nije mu uzela za zlo jer je momak znao, jeste da je malo zapinjao ali ona dosta pomogne, tako da nema problema sa ovim ispitom. Ja licno sam ucila iz neke skripte koja ima oko 100 strana, bas je super uradjena i polozila sam bez problema, uz tu skriptu knjiga ti ne treba. Eto toliko....sretno na ispitu!

tina
Posts: 4
Joined: Fri Mar 27, 2009 12:02 am

Odg: Socijalno pravo

Post by tina »

Sad na ovim terminima profesorica uopce nije spominjala to dal je neko bio na predavanjima ili ne...samo pita ko je imao zadacu ili neke druge aktivnosti

prco@
Posts: 12
Joined: Tue Oct 27, 2009 7:17 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by prco@ »

dobro bi doslo ako neko zna bar neka pitanja sa ispita ,cisto da se malo orjentisem.Hvala unaprijed

almira kurtic
Posts: 15
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:20 am

Odg: Socijalno pravo

Post by almira kurtic »

evo i ja se pridruzujem sa kolegama koji traze pitanja prof.jasminke na usmenom ,cisto da znam na koje oblasti da se obrati posebna paznja,Odgovor bih molila sto prije zato sto u cetvrtak imam usmeni.  hvala

MEHOpuzic
Posts: 127
Joined: Sat Jan 09, 2010 2:55 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by MEHOpuzic »

Da li mi moze neko reci je li izbacen koji od ovih 7 dijelova socijalnog prava...polazem kod profesorice (Bolonja)???

riki rubio
Posts: 70
Joined: Fri Feb 27, 2009 1:43 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by riki rubio »

dajte ljudi..jel to niko nezna kakva su pitanja..koliko pitanja prof. postavlja...sta otprilike najvise pita.....ma nemogu da vjerujem.. :@

elSaik
Posts: 709
Joined: Sat Feb 21, 2009 6:38 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by elSaik »

Jesul počela predavanja, jesul' počele vježbe?  ;)

Nemoj da te  :h035:

~ hahahaah ~
Last edited by elSaik on Mon Mar 01, 2010 11:51 pm, edited 1 time in total.

Mrka
Posts: 9
Joined: Mon Nov 30, 2009 11:18 pm

Odg: Socijalno pravo

Post by Mrka »

da li dozvoljava prof. Jasminka da se polaze prvi dio iz socijalnog ako radno nije polozeno???

Post Reply

Return to “III godina”