PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MinaM
Posts: 17
Joined: Mon Oct 17, 2011 7:56 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by MinaM »

Zna li iko gdje naci prof. Rizvanovica?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

U Mostaru..Pogledaj kada ima predavanja na MFP,pa možda na predavanju..

coco coco
Posts: 312
Joined: Sun Nov 20, 2011 1:14 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by coco coco »

Je li ima predavanja sutra?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

Sutra bi,valjda po rasporedu,pošto mene ne interesuju predavanja,trebale biti Financije,al sa novim Dženanom Đonlagićem..al vidi tamo u rasporedu...A ako treba Rizvanović,pogledaj te u rasporedu za Međunarodne finansije,mislim da je u Četvrtak,al nisam siguran,ima tamo sve piše..

coco coco
Posts: 312
Joined: Sun Nov 20, 2011 1:14 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by coco coco »

Joj mene zanima jesmo li obavezni prisustvovati predavanjima ako neko zna pls neka odgovori !

Neeira
Posts: 86
Joined: Fri Sep 21, 2012 12:29 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by Neeira »

Profesor Đonlagić nije ništa govorio oko prisustva, da li je obavezno ili ne. Čisto sumnjam da je kod njega obavezno to.

coco coco
Posts: 312
Joined: Sun Nov 20, 2011 1:14 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by coco coco »

Hvala! ako bude nekih drugih info javite

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

Kolegice Neeira,pošto mi još ne znamo po čemu ćemo polagati,stari režim,interesu je me da li se ona knjiga komplet uči ili nešto preskače,kako je vidim na internetu,djeluje povelika nešto oko 460 stranica..,od Dženana...

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by kp500 »

Knjiga nema 460 stranica. Knjiga profesora i jos koautora izuzima ima 252 stranice. Knjigu imate na scrib-u. Mi učimo samo Javne finansije, a na ekonomiji se uči još jedna knjiga. Finansije i finansijsko pravo predaje i ispituje prof. Djonlagic, a Međunarodno finansijsko predaje taj drugi profesor. Ako je prof. Djonlagic preuzeo predavanja ne vidim po kojoj logici stvari bi drugi prof.ispitivao. Inače glede profesora ne vidim da je Jahic ostavio puno prostora da neko bude gori po studente od njega mada je sve to subjektivno

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

Nisam lud i znam što sam vidio.....
Knjiga ''Javne finansije'' autora dr.sc. Izudina Kešetovića, dr.sc. Dženana Džonlagića i dr.sc.  Željka Ričke izašla je iz štampe krajem januara 2013. godine. Izdavač je Ekonomski fakultet iz Sarajeva . Recezenti su prof. dr Mirko Puljić, prof. dr Kadrija Hodžić i doc. Dr Almir Alihodžić.

Sadržaj teksta obuhvata ključna  pitanja javnih finansija koja su obrađena na sistematiziran način. Knjiga obima 460 stranica napisana je u formatu 200 x 250 mm i ilustrirana je većim brojem tabelarnih i grafičkih prikaza koji olakšavaju njeno čitanje i razumijevanje.

Post Reply

Return to “III godina”