PFSA: Engleski jezik

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik

Post by shitz »


ado81
Posts: 61
Joined: Wed Sep 23, 2009 10:50 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by ado81 »

Pozdrav kolege.Pa ima li nam tog roka iz engleskog (sljedeće sedmice počinju ispiti iz svih predmeta osim ovoga)? Što reče Damir Nikšić citiram "To niđe na svijetu nema".

hanka31
Posts: 137
Joined: Wed Jun 20, 2012 5:16 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by hanka31 »

Nema kolega, ja sam danas pitala I u sekretarijatu I u student službi....kažu bit će obavijest...niđe veze

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Engleski jezik

Post by niho k. »

Pozdrav.Ja sam prekučer slao gospodinu prodekanu pitanje,odgovorio mi je,kako kaže samo zbog mog tona,To znači da sam bio grub i rekao da će biti svašta,da malo pogleda forume i da vidi da je bezadovoljstvo kulminiralo.Naviodno je dotični bio bolestan i nije znao da nema roka,već mu kolegica pisal,pa je poduzeo,navodno sve u vezi ispita.Ne,reko 1roka,već 2 do sad ukradena,a vi primate platu za organizovanje ispitaRekao sam da neću uplatiti 2 ratu dok se ne organizuje ispit i da vidimo šta ćemo sa ukradenim rokovima,jer nam to nemogu vremenski vratiti.Zašto je štite,jel nepotizam,odmah je se ogradio da on nije adresa za to.Znači moglo bi biti nepotizam dok je toliko štite,možda griješim,al je izgleda u srodstvu sa profesorom jednim.Nije mu pravo što sam rekao da je krađa,pa sam ga pitao a šta je,možda prevara,uzeti pare,pa ne izvršavati svoje obveze,sa namjetom.Jer nju zovu iz Službi al neće da se javi,ja sam rekao da će biti svašta ako se nastave tako igrati,i u stanju sam svašta uraditi,nije prijetnja.Oni treže svoje,ja svjhe..Pa pište mu i vi,prodekan za nastavu,poslije Dekana je najodgovorniji,Samo smo ja i kolegica od neku noć,koja nam je rekla pisala i molila da i mi pišemo,ja sam tako uradio.De i ostali malo se dignite,ako ništa ja ću naći gdje ona radi il stanuje pa ću joj direkt otić da vidin koga to ona pravi ludim.

anastasia84
Posts: 182
Joined: Fri Apr 22, 2011 3:35 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by anastasia84 »

I sta idalje nema roka?

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Engleski jezik

Post by niho k. »

Pa kažem,pišite i vi prodekanu,da ne ispadne ona kolegica,neka me izvii,nisam zapamtio kako se zove,da dižemo frku,već svi,jer je prodekan zadužen za organizovanje nastave,to mu je posao.I Šta reče kolega iduće sedmice poćinju rokovi,tj.ispiti.Ispiti su počeli,Danas Nauka o upravi,sutra mjp,pa prekosutra finansije,pa teorija iduće sedmice itd..!Znači samo zajedno,ako želimo,ako ne ja ću se izboriti sam za seba,na bilo koji način al bolje da smo zajedno,SAda gledam unazad 2 godine ista priča oko tog E.J.,a svi šute pišu po forumima sve isto al niko ne mrda da nešto se izbori.Ja ću još malo sačekati i obavjestiti medije,mimu Šahinpašića nek ih on malo protrese,i još što šta.sad je stvar principa,jer se gospdinu ne sviđa moj ton što sam rekao da sam to krvavo platio,digao kredit,njima smješno i na studenskoj,kad mi se nasmiju i kažu ma biće ne sikiraj se...!Ako želite nešto pišite odmah,da dobije do sutra,petak,tj.pročita....!Ovako ispade samo ja i kolegica se bunimo,a on navodno nezna za Sekretarijat,oni je zovu,al neće da odgovori...Il je do nje il do njih,nebi bilo čudo da profesorici i ne plaćaju na vrijeme.Al to nije naš problem.Čao!

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Engleski jezik

Post by niho k. »

Dobilo smo najzad jedan termin za Engleski,za drugi ne znam šta će biti,Ispit je za sve 25.01 u 09 sati.Pa sretno!Ima obavjest na zvaničnoj stranici fakulteta.

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik

Post by shitz »

Kolega niho k. ja sam se ranije javljala mailom svim odgovornima  i tražila objašnenje zbog čega ispita nema. Prodekan je odgovorio kako je bio bolestan ali mene to ne zanima, kada sam ja bolesna neko od kolega sa kojim surađujem preuzima moja zaduženja, i to sam mu i napisala. I ja sam pitala hoće li vratiti novac za uredno plaćeni ispit na koji ne možemo izaći, li neka donesu odluku da se predmet ukine. Bolonja ga ionako nema.  Jutros dobila odgovor od prof. Halapića u kojem javlja da je u više navrata pokušavao kontaktirati profesoricu i nije je uspio dobiti, te da će angažovati drugog profesora ako se problem ne riješi. Odgovorila sam mu da se ovo samo na našem faxu može desiti, da predmetni profesor odbija izvršavati svoj dio ugovorne obaveze a studenti gube rokove i niko ne reaguje na vrijeme.  Eto mi ga sada  :p026: bolje da sam šutjela. Mada ne znači da se ne bi nastavilo dalje isto kao i do sada i nije mi krivo što sam zatalasala, i opet ću ako bude trebalo. Dosta više brate, svak te jaše ako mu pustiš.
Kolega niho k. hvala na informaciji  :d055:

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Engleski jezik

Post by niho k. »

Hvala i tebi,i ja sam talasao ne samo za ovo već i ta druge stvari.A izgleda da će biti opet,sad je samo dat jedan termin,a kad će drugi biti bog sami zna..!Znam samo da neće biti baš ugodno na ispitu ako bude osjetljiva na istinu,i ja da nisam svašta rekao i obratio se tonom kako zaslušuju a ne da se smiju na Studenskoj il gdje već kad pitaš kad će biti.Prijatno i sretno,pa se čujemo a i vjerovatno vidimo tamo.Kud je problem doći,moram doći u Sarajevo prije na noć,noćiti,platiti prenoćište,pa na ispit...al tako nam je,bar nedam da me zezaju za ono što se može i imamo pravo.A poruka kolegama i kolegicama ostalim,probudite se,nemojte da smo par ljudi se bori za sve vas,zajedno smo jači.Na kraju krajeva ništa ne tražimo što nije po zakonu,pravdi i što nam ne pripada.Pozdrav za sve,posebno za tebe kolegice i mislim Hanki il nešto slično...!

hanka31
Posts: 137
Joined: Wed Jun 20, 2012 5:16 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by hanka31 »

Izasao rok 25.1

Post Reply

Return to “III godina”