PFSA: Engleski jezik

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik

Post by shitz »

Kolegice mmarijana hvala  :D Ja sam prijavila za decembarski apsolventski rok ovaj ispit pa ću napisati nakon ispita  pitanja koja su bila.

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik

Post by shitz »

Zna li iko da li je izašao rok za decembar/apsolventski? Ako nije rpoblem da napišete radi nas koji nismo u sarajevu i nemamo pristup informacijama  :moli: Hvala

hanka31
Posts: 137
Joined: Wed Jun 20, 2012 5:16 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by hanka31 »

Zovite sekretarijat, opet će vas zeznuti za apslov rok iz engleskog kao što su u novem! Ja sam visila kod sekretarice koja sa prof Amirom ugovara ispite, bez toga ništa!

ado81
Posts: 61
Joined: Wed Sep 23, 2009 10:50 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by ado81 »

Pozdrav kolege.Zna li neko jesu li izašli termini za engleski jezik za januarski rok?

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik

Post by shitz »

Nisu, i pitanje je i hoće li izaći. Možda ako bude 1542 prijave profesorica čeka da bude više prijava pa da dođe na ispit :P  Ovaj engleski je katastrofa,dva apsolventska roka nisu ni dali i nikome ništa. Bavim se mišlju da odem na fax i tražim pare nazad, ne znam što sam platila ovaj predmet uopšte.

hanka31
Posts: 137
Joined: Wed Jun 20, 2012 5:16 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by hanka31 »

I ja čekam upis ocjene. U oktobru je prof na ispit došlo samo dvoje na ispit I vjerovatno zato čeka veći broj prijava. Ja sam jučer opet napomenula gđu iz sekretarijata da joj pošalje mail, rekla je da će čim prof odredi datum biti objavljen za oglasnoj ploči. Eh da li će, vidjet će se :)

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik

Post by shitz »

Ja sam zvala i sekretarijat i studentsku, i poslala e-mail njima ali i prodekanu i dekanu. Profesor ima obavezu doći makar niko ne došao na ispit, mene baš briga je li bilo dvoje, troje, hiljadu. Nisu rekli plaćate 100 KM za ovaj ispit ako budete sami na ispitu, 50KM ako vas je 30, ili 20KM ako vas je 100. Ovo nema nigdje na svijetu.

ado81
Posts: 61
Joined: Wed Sep 23, 2009 10:50 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by ado81 »

Slažem se u potpunosti.Hvala objema koleginicama na odgovoru.Ako šta bude (saznate šta za termin ispita) molio bih Vas da javite odnosno da podjelite informaciju.

hanka31
Posts: 137
Joined: Wed Jun 20, 2012 5:16 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by hanka31 »

Naravno kolega, ko prvi sazna neka postavi :)

NANA
Posts: 10
Joined: Mon Jan 04, 2010 2:19 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by NANA »

A gdje naći temu Engleski jezik IV.

Post Reply

Return to “III godina”