PFSA: Engleski jezik

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
emir
Posts: 74
Joined: Thu Mar 19, 2009 9:05 pm

PFSA: Engleski jezik

Post by emir »

Zamolio bih kolege da mi odgovore po kojoj se knjizi sprema ovaj ispit?Ako neko ima u elektronskoj formi neku skriptu koja bi mogla pomoci na ispitu da mi posalje na mail: ************. Hvala puno.

3.11. Zabranjeno je javno na forumu tražiti da Vam neko putem e-maila ili neki drugi način šalje skripte. Skripte se nalaze u našoj skriptarnici i dostupne su svima. Više o tome možete pročitati u dijelu 6. Skriptarnica.
Last edited by emir on Sat Aug 18, 2012 9:42 pm, edited 1 time in total.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Engleski jezik

Post by MarcusTulliusCicero »

Ako neko od kolegica ili kolega ima skriptu bolje da je pošalje na info@epravo.ba, pa ćemo je postaviti u skriptarnicu. Tako ćemo svi imati više koristi. ;)

emir
Posts: 74
Joined: Thu Mar 19, 2009 9:05 pm

Odg: Engleski jezik

Post by emir »

Ok. još  je bolje tako.

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Engleski jezik

Post by sentinel »

Puno srece, ali cisto sumnjam da cete to naci.
Jer cisto sumnjam da su se ljudi i potrudili da to procitaju, da ne govorim o tome da to uce. Danas svi koliko-toliko znaju engleski, a malo tko ganja prosijek, tako da...  :moli:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Engleski jezik

Post by Dama Pikova »

S obzirom da je ovdje u pitanju stari sistem, napisat cu ti isto sto i kolegici Clio za temu Porodicno pravo. Posto je ovo forum za Bolonjce, nemamo bas puno kolega studenata koji studiraju po starom sistemu. Pa se nemoj razocarati ako se niko ne javi. Mi sve od materijala sto dobijemo postavljamo u skriptarnicu, pa s vremena na vrijeme navrati tamo i sretno.

emir
Posts: 74
Joined: Thu Mar 19, 2009 9:05 pm

Odg: Engleski jezik

Post by emir »

Ok.nema problema,pouzdacu se u svoje znanje engleskog,hvala u svakom slucaju na informaciji.pozz.

tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Odg: Engleski jezik

Post by tvitu »

ja sam spemila engleski tako sto saam s neta skunula konvencije na bosanskom i na engleskom preko google translate.ako nista naucite rijeci ja sam iz prve polozila ...
konvencije po kojima sam ja ucila su :
un konvencija protiv torture i drugih surovih neljudskih ili ponizavajucih kazni ili postupaka
konvencija o spriejcavanju i kaznjavanju zlocina genocida
i iz ustava nesto malo, kazem cisto zbog rijeci da mozete pevoditi..
kad nadjete ovo sve na netu idete na google translate i imate obe verzije i lakse ucite...

sretnooo

ema29
Posts: 5
Joined: Thu Aug 20, 2009 10:45 pm

Odg: Engleski jezik

Post by ema29 »

Ima knjiga  Engleski za prvnike i testovi po kojima raja većinom sprema , ima ju u HSK  kopirnici.sretnooo

amilya1210
Posts: 46
Joined: Wed Jul 01, 2009 9:00 pm

Odg: Engleski jezik

Post by amilya1210 »

Hvala puno!!!

amilya1210
Posts: 46
Joined: Wed Jul 01, 2009 9:00 pm

Odg: Engleski jezik

Post by amilya1210 »

Ima li neko ko je izlazio na prvi termin engleski, da podijeli s ostalima utiske:)?

Post Reply

Return to “III godina”