PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dijana

Odg: KPP I i II

Post by dijana »

Mislim da je to zbog toga sto su neki studenti necitko pisali-mislim da su njihovi brojevi indexa na tom spisku  a i ako neko zeli pogledati rad.

Amajla

Post by Amajla »

A sto se tice zadace, kada se predaje i da li je ta zadaca esej na neku temu ili ??

Anna

Post by Anna »

ako smo dobili ocjenu kojom nismo zadovoljni na testu,za koliko je moguce "podici" na usmenom?

61177

Post by 61177 »

je li išao ko na one konsultacije u vezi testa, o čemu se radi?  :h055:

Nissy

Post by Nissy »

Išla sam ja...u mom slučaju prof je samo nešto htjela da provjeri čisto radi sebe, ništa strašno...ne znam šta je kod drugih osoba sa spiska bilo :)

Tassa

Post by Tassa »

I ja sam na tom spisku, idem u petak jer sam fulila. Moze li neko malo konkretnije napisati o cemu se radi?? Da li smo mi polozili ili nismo, i da li moramo odgovarati nesto ili ne??  :|

Nissy

Post by Nissy »

Ja jesam položila...i znam za još jednu kolegicu koja je takođe položila...
mene je pitala odakle sam učila, a inače sam učila iz knjige, jer sam na jedno pitanje odgovorila malo drugačije nego u knjizi zato što me nešto zbunilo sa vježbi,ma hajd nebitno...znači ništa strašno  :D

emina h

Post by emina h »

Na pocetku kpp1 ima punooo nacela i opsirna su. Moze li mi neko reci moram li to uciti, odnosno, koliko to cesto bude na ispitu??? Hvala  :D

dora

Post by dora »

Na načelima baš insistira...,bar koliko znam za stari sistem, al' mislim da je isto i za bolonju....

nuki_cika

Post by nuki_cika »

[quote="emina h"]
Na pocetku kpp1 ima punooo nacela i opsirna su. Moze li mi neko reci moram li to uciti, odnosno, koliko to cesto bude na ispitu??? Hvala  :D
[/quote]
Ne,nacela obavezno preskaces,pošto je profesorica rekla da su opširna,pa ih ne treba uciti :haha: :haha:,šalim se,nacela su ti glavna

Post Reply

Return to “III godina”