PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

PFSA: Krivično procesno pravo I

Post by Dama Pikova » Fri Jul 10, 2009 11:59 pm

Mala obavjest.
Profesorica je jutros rekla da oni koji danas nisu bili spremni mogu izaci 17.7. u 9 h KPP I i istog dana u 15 h KPP II.
Biljezila je studente za taj termin, mada s obzirom da su joj naknadno uzeli spiskove, na kraju je toj grupi rekla da samo dodju 17.

Stari sistem 17.7. u 12 h
Last edited by Dama Pikova on Sat Aug 18, 2012 10:04 pm, edited 1 time in total.

Panther893
Posts: 35
Joined: Tue Jun 30, 2009 8:03 pm

Odg: KPP I i II

Post by Panther893 » Sat Jul 11, 2009 11:53 am

Prvi put izlazim na kpp pa me interesuje treba li kod nacela uciti izuzetke hvala na odgovoru.Ima  ih previse neda mi se to citati.

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: KPP I i II

Post by Dama Pikova » Sat Jul 11, 2009 12:43 pm

ja sam izvadila sve izuzetke da znam nabrojati i mozda ukratko koju recenicu. ali nisam od rijeci do rijeci, sumnjam da profesorica to i trazi.

irmela
Posts: 28
Joined: Tue Jul 21, 2009 1:43 pm

Odg: KPP I i II

Post by irmela » Tue Sep 15, 2009 1:24 pm

ne trazi profesorica nista detaljno, mozda da samo znas o cemu se radi i reci osnovno...

Raindrop
Posts: 91
Joined: Thu Aug 27, 2009 9:05 pm

Odg: KPP I i II

Post by Raindrop » Wed Sep 16, 2009 9:56 am

Samo fino procitaj da imas pojma o cemu se radi- to ce biti dovoljno.

ANdrea
Posts: 106
Joined: Mon Aug 03, 2009 1:19 am

Odg: KPP I i II

Post by ANdrea » Thu Sep 17, 2009 9:47 am

[quote="irmela"]
ne trazi profesorica nista detaljno, mozda da samo znas o cemu se radi i reci osnovno...
[/quote]
upravo tako...ne sekirate se dzaba :)

poker
Posts: 78
Joined: Wed Sep 09, 2009 12:26 am

Odg: KPP I i II

Post by poker » Fri Sep 18, 2009 1:10 am

Dozvoljava li profesorica da se i prva i druga knjiga polazu odjednom??interesuje me rezim ispitivanja za stari sistem

blue
Posts: 7
Joined: Fri Mar 20, 2009 4:49 pm

Odg: KPP I i II

Post by blue » Tue Sep 22, 2009 9:36 am

mogu se izaci obje knjige odjednom..mene zanima da li ce se poslije rokova opet moci izlaziti svaki petak ili neki drugi dan??

dora
Posts: 422
Joined: Thu Sep 24, 2009 11:39 am

Odg: KPP I i II

Post by dora » Thu Sep 24, 2009 11:48 am

I mene isto zanima...Ako neko zna...???

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: KPP I i II

Post by Dama Pikova » Thu Sep 24, 2009 4:26 pm

To će profesorica vjerovatno reći tek na ispitu u petak.

Post Reply

Return to “III godina”