PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Višnjaa
Posts: 54
Joined: Wed Nov 23, 2011 9:22 pm

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by Višnjaa »

Nuki, položio si ovaj predmet, i ne znam kog vraga više i pratiš temu...primjetila sam da si veliki dupelizac, jer na svakom predmetu ti si nesto na strani profesora, ti ih kao nesto braniš i podržavaš ("sjedi zagriji stolicu bla bla") Svi mi imamo kod kuce nekog da nam prica tu pricu, zato poštedi nas molim te....Ljudi se pate da polože ovaj i još neeke predmete, i dovoljna im  je njihova muka, i zaista nema potrebe da nam i ti "pristaješ"  na muku, svojim suvišnim komentarima...Hvala...

zlatokosa
Posts: 1195
Joined: Thu Oct 01, 2009 12:39 pm

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by zlatokosa »

Bez prepucavanja! Pisite u prijateljskom tonu...  :D

Ljubicica444
Posts: 358
Joined: Tue Jul 12, 2011 10:53 am

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by Ljubicica444 »

slazem se sa kolegicama,ovdje smo da pitamo,pomazemo a ne da nam nuki odrzaje lekcije kako treba naucit,pa nema vise smisla,ne mozes ni pitat nista on se odmah ukljuci

zlatokosa
Posts: 1195
Joined: Thu Oct 01, 2009 12:39 pm

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by zlatokosa »

KOlegice, i ja sam sa vama u tom sosu.. Dovoljno nam je, i preko glave pametovanja kako sta treba...  Medjutim, imajte na umu da je ovo forum, gdje svaki registrovani clan ima pravo da napise svoje misljenje ili iskustvo, i ne treba ga kazniti zbog toga ili zabranjivati mu ( osim ako ne krsi pravila foruma).... :D

Kolega Nuki - Hvala Vam na svim savjetima i podijeljenom iskustvu, samo imajte na umu da mnogi studenti koji su "zapeli" na ovom predmetu, su jako nervozni jer im treba za uslova....  Savjetujem Vam da neko vrijeme ne pominjete onu nam dobro poznatu "sjedi, zagrij stolicu"  :f010:

nh_
Posts: 56
Joined: Sun Jun 21, 2009 10:40 am

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by nh_ »

posto svaki registrovani moze napisati svoje misljenje..ja sam za to da potpisemo peticiju da se nuki banuje s foruma

Višnjaa
Posts: 54
Joined: Wed Nov 23, 2011 9:22 pm

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by Višnjaa »

Jedna stvar je dati svoje mišljenje, a potpuno druga pametovati o tome ucimo li mi ili ne ucimo...Ja uopšte nisam nervozna, nije mi ovo uslov, nego ne razumijem kako ima volje, citati komentare na predmetu koji je položio, i još svakom loncu biti poklopac...Toliko od mene, jer ovo nije ni vrijeme ni mjesto za ovakve rasprave!!!

kaja
Posts: 203
Joined: Mon Feb 15, 2010 4:06 pm

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by kaja »

Najdraži su mi ovi sto ih Bikić pusti da poloze nakon godinu dana izlazenja na ispit pa poslije svoju isfrustriranost prosipaju po forumu. Bježi nuki s foruma, lincovace te  :mrgreen:

Nermica
Posts: 548
Joined: Sat Sep 12, 2009 4:14 pm

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by Nermica »

Pa dobro mi svi trebamo razumjeti da neko nema drustveni zivot pa mu ovo je vrhunac dana,mjeseca i godine. Ne trebamo ga kuditi, nego probati razumjeti.
A sad vratimo se na temu obligaciono pravo -posebni dio.
I sretno nam svima koji izlazimo u ponedjeljak.

kaja
Posts: 203
Joined: Mon Feb 15, 2010 4:06 pm

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by kaja »

Napokon razuman post, svaka čast kolegice. Sretno svima.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: PFSA: Obligaciono pravo - posebni dio

Post by MarcusTulliusCicero »

Hajde, raspravili ste a sad se vratite na temu. :)

Nuki, nemoj nemir da unosiš na forum, pa kad odeš na hlađenje mjesec dana, da pričaš okolo kako si bez razloga banovan. :D

Svaki naredni post koji nema veze sa ovim predmetom će biti obrisan. :d055:

Post Reply

Return to “III godina”