PFSA: Pravna medicina

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
tzoitza
Posts: 2
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:15 pm

PFSA: Pravna medicina

Post by tzoitza »

ej ljudi ja sam novi ovdje.. interesuje me da li neko zna koja pitanja kruže na ispitu iz pravne medicine na trecoj godini ... imam neku knjigu i skriptu ali je to uzasno nabacano pa me interesuje da li je neko imao skoro ispit iz pravne pa da mi malo kaze koja pitanja profa vrti .. HVALA!
Last edited by tzoitza on Sat Aug 18, 2012 10:30 pm, edited 1 time in total.

ady
Posts: 220
Joined: Sat Sep 26, 2009 8:49 pm

Odg: Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by ady »

[quote="tzoitza"]
ej ljudi ja sam novi ovdje.. interesuje me da li neko zna koja pitanja kruže na ispitu iz pravne medicine na trecoj godini ... imam neku knjigu i skriptu ali je to uzasno nabacano pa me interesuje da li je neko imao skoro ispit iz pravne pa da mi malo kaze koja pitanja profa vrti .. HVALA!
[/quote]

E i ja pokusavam da nadjem bilo kakve informacije o Pravnoj medicini  ;) Koju skriptu imas, te imali se kupiti u PIPPPPPPP ili negdje drugo??? Neznam po cemu ucit, a kazu dvije neke knjige ima??

tzoitza
Posts: 2
Joined: Wed Jun 16, 2010 12:15 pm

Odg: Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by tzoitza »

ima neka skripta koju nam je dala ova nova profa koja je sad umjesto loge.. ima ta skripta i neki dodatak u kojem su povrede i to je to... profa je malo zaj..... obara sve redom pravna mi dodje najtezi ispit na trecoj.. jos nama u TZ duguje par rokova, predavanj nismo iimali ...uzas... :D

ady
Posts: 220
Joined: Sat Sep 26, 2009 8:49 pm

Odg: Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by ady »

Ako neko ima skriptu iz Pravne medicine u elektronskom formatu ili da mi kaze tacan naziv knjiga iz kojih se uci Pravna medicina, pa da probamo na internetu naci, bila bih bas, al ono bas, bas zahvalna.... :f035: :f035:

tina.
Posts: 243
Joined: Sat Sep 12, 2009 5:29 pm

Odg: Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by tina. »

Ili se meni cini ili uopste nema tema pravna medicina... i mene interesuje iz cega se uci? Hvala unaprijed  :d055:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Pravna medicina

Post by Dama Pikova »

Evo teme.  ;)

ady
Posts: 220
Joined: Sat Sep 26, 2009 8:49 pm

Odg: Pravna medicina

Post by ady »

[quote="Dama Pikova"]
Evo teme.  ;)
[/quote]

Veliko hvala i sve pohvale za ovaj forum, administratore, modratore....stvarno se trudite da sve funkcionise. :bravo: :bravo:

@Dama- hvala

Koliko imam informaciju na ovom ispitu postavlja se samo jedno pitanje i ispit je usmeno.
Znam da postavlja pitanja kao sto su sizofrenija, droge i uticaj, alkoholizam....e sad da li ima neko vise pitanja na jednom mjestu, te neku skriptu da nam postavi u skriptarnicu, da ne kupujemo neke dvije knjige Psihopatologije.

Usput, da li neko zna ko je napisao te dvije knjige, te koje su izdanje.

Dado
Posts: 298
Joined: Wed Feb 17, 2010 6:00 pm

Odg: Pravna medicina

Post by Dado »

Imate 2 knjige tj skripte prva vam je ova oko psiho oboljenja tipa demencija sizofrenija a druga skripta su rane,ozljede,vještacenja,porođaj itd.Obadvije morate naučiti jedno pitanje iz 1 a jedno iz 2.U suštini su 2 pitanja ali nema pravila pored ta 2 postavi nekom i još blic pitanja tipa da joj kažeš vrste depresije.Ukratko mora se naučiti i nije baš lako jer treba vremena.Posebno pažnju na latinske izraze i to pita.

ahil
Posts: 61
Joined: Fri Sep 04, 2009 11:10 am

Odg: Pravna medicina

Post by ahil »

gdje se mogu nabaviti te dvije skripte za pravnu medicinu?

rani mraz
Posts: 40
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:54 pm

Odg: Pravna medicina

Post by rani mraz »

[quote="ahil"]
gdje se mogu nabaviti te dvije skripte za pravnu medicinu?
[/quote]
ako se vec nisi snasao,mogu se kuputi u bilo kojoj kopirnici,gdje se prodavaju knjige za pravni fakultet...

Post Reply

Return to “III godina”