PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
AYA
Posts: 3
Joined: 01 Dec 2009, 19:34

[quote="aliasnela"]
Moze li se prva parcijala spremiti po nekoj skripti ... sta vi mislite?!
[/quote]


imas 100 i nesto str samo da procitas
vjeruj mi to je smijesno, kao prica neka lagana..
prof hajrija uopce nije zahtjevna, sta vise jako je susretljiva i popustljiva
mislim i previse..
minaaa
Posts: 60
Joined: 16 Mar 2009, 13:00

moze li mi neko reci kad je test?ko sve moze izaci?
Napoleon
Posts: 47
Joined: 08 Aug 2009, 00:09

hajd molim nekoga ko sutra izidje na test iz kpp-a kod prof.da nam napise otprilike kakva su pitanja i je li teskoooooo???:-) jer ja sam student iz mostara a nama je test 11.12.,a s obzirom da nam je ista profesorica:-)!hvala unaprijed!
Last edited by Napoleon on 02 Dec 2009, 21:38, edited 1 time in total.
Smmokvica88
Posts: 81
Joined: 30 Nov 2009, 03:07

[quote="minaaa"]
moze li mi neko reci kad je test?ko sve moze izaci?
[/quote]

Test je sutra...sve zavisi kojim ti slovom pocinje prezime, ali mislim da je od slova p u 11 sati...ako sam dobro upucena, svi mogu izaci na tu parcijalu...Pozdraaaaav
Angel
Posts: 15
Joined: 05 Mar 2009, 22:55

svi mogu izaci , a test pocinje u 9 h - prva grupa , 10 i 11 h zavisi od slova
aliasnela
Posts: 33
Joined: 25 Nov 2009, 17:17

Haj' raja napisite pitanja ???! :D ;) :mrgreen: :p031: :moli: :mig: :f055:
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Bio nam je danas test iz KPP-a...Bila su 4 lista...na prvoj stranici 15 pitanja koja se kratko trebaju odgovoriti sa Da ili Ne....Na druge dvije stranice nekih destak pitanja koji su vecinom odstupanja u nacelima, od cega se sastoji presuda, prava optuzenog itd... i na zadnjoj 4 pitanja po 10 bodova koja se najvise trebaju pisati...a, meni je bio cijeli Akuzatorski postupak, nacelo presumpcije, Instituti u vezi nacela materijalne istine...Uglavnom sve je zastupljeno, sva tri postupka, sva nacela, glavni pretres...Nije tesko, ali treba se nauciti ;)
Milby
Posts: 13
Joined: 04 Dec 2009, 20:29

Bože, koliko samo potrebnih informacija u vašim postovima!Tek sad mi je pravo ono muka što se prebacih na Pf Kiseljak... :( Ovi ovamo ništa ne pišu, ma i nema ih registrovanih uopšte... :h035:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Pokušaj obavjestiti kolege o našem Portalu. Na kraju vi od ovoga treba da imate koristi, ali ako se sami ne uključite, onda vam pružena mogućnost propada.
Ja ti mogu na mail poslati i jedan primjerak letka, pa ako hoćeš podijeli ih po faksu. Ako si zainteresirana, javi se na naš mail ili meni na pp.
monroe
Posts: 137
Joined: 02 Sep 2009, 17:53

Radi li iko ovaj zadatak iz KPP, nacela oportuniteta??

Je li iko bio na vjezbama kad ste poceli sa zadacima da nam mozda skenira onaj prvi list  :moli:
Post Reply

Return to “III godina”