Treća godina | Opća diskusija...

Još malo pa diploma...
Alniyat
Posts: 514
Joined: Wed Aug 26, 2009 10:36 am

Odg: Treća godina | Opća diskusija...

Post by Alniyat »

Mislim da plaćaš samo predmete iz druge godine jer njih jedino i prenosiš...
Ovde se misli samo na predmete koje prenosiš u narednu godinu studija.
(ovo mi je jedino logično  :kava:)
Last edited by Alniyat on Wed Sep 26, 2012 9:41 pm, edited 1 time in total.

Simet
Posts: 61
Joined: Sat Oct 10, 2009 7:21 pm

Treća godina | Opća diskusija...

Post by Simet »

Pozdrav,

imam jedno pitanje pa se nadam da mi neko od vas moze pomoci. Zelio bih da se prebacim sa Pravnog fakultet u Sarajevu na Sveuciliste Dzemal Bijedic u Mostaru.

Koliko sam upoznat sa trece na cetvrtu godinu mogu se prenijeti 4 ispita. Ja cu vjerovatno imati oko 3-4 ispita, pa me interesuje da li se sa tim brojem nepolozenih ispita mogu prebaciti u Mostar, naravno uz polaganje razlike predmeta?

Hvala na odgovoru.

Lp

mirnes
Posts: 2
Joined: Wed Dec 23, 2009 2:20 pm

Treća godina | Opća diskusija...

Post by mirnes »

zanima me da li ima neko iskustva sa prebacivanjem sa Pravnog fakulteta u Sarajevu na PF u Mostar, da li se priznaju svi ispiti, ili ima neka razlika, bilo sto ...

kafka
Posts: 8
Joined: Sat Sep 14, 2013 1:10 pm

Treća godina | Opća diskusija...

Post by kafka »

[quote="Simet"]
Pozdrav,

imam jedno pitanje pa se nadam da mi neko od vas moze pomoci. Zelio bih da se prebacim sa Pravnog fakultet u Sarajevu na Sveuciliste Dzemal Bijedic u Mostaru.

Koliko sam upoznat sa trece na cetvrtu godinu mogu se prenijeti 4 ispita. Ja cu vjerovatno imati oko 3-4 ispita, pa me interesuje da li se sa tim brojem nepolozenih ispita mogu prebaciti u Mostar, naravno uz polaganje razlike predmeta?

Hvala na odgovoru.

Lp
[/quote]
I mene ovo isto zanima???

hape620
Posts: 17
Joined: Mon Jun 11, 2012 12:31 pm

Treća godina | Opća diskusija...

Post by hape620 »

posto je rijetko ko aktivan na studomat.ba sa naseg fakulteta,preporucio bi vam da licno odete u studentsku sluzbu ili da nazovete broj pravnog fakulteta, a taj broj imate na stranici faksa -pf.unmo.ba i tu ce vam objasniti sve detalje,pozdrav

odvjetnikk
Posts: 10
Joined: Thu Jun 18, 2015 10:52 pm

Treća godina | Opća diskusija...

Post by odvjetnikk »

Stvarno ne znam zasto ljudi ne koriste ovaj forum, moze nam svima pomoci  :kava:

Post Reply

Return to “Treća godina”