Krivično-procesno pravo I i II

Još malo pa diploma...
MISA
Posts: 17
Joined: Tue Nov 23, 2010 5:57 pm

Krivično-procesno pravo I i II

Post by MISA »

Hvala ti puno na odgovoru, nadam se da ce tako biti jer mi bolje idu pismeni ispiti, mozes li mi samo reci kakva onda budu pitanja, jesu li blic ili esejska? :)

klondike23
Posts: 13
Joined: Tue Apr 13, 2010 5:36 pm

Krivično-procesno pravo I i II

Post by klondike23 »

meni su bila 2 pitanja, naredba telekomunikacijskom operateru i vrste vjestacenja, prvo sam znala, drugo onako i oborila me. obicno postavi 2 ili 3 pitanja, lekcijski, npr. istraga i ti pricas sve dok te ne zaustavi..a na kpp1 asistent odabere pitanja isto tako, i mozes zamijenit neko ako ne znas!

MISA
Posts: 17
Joined: Tue Nov 23, 2010 5:57 pm

Krivično-procesno pravo I i II

Post by MISA »

Evo ass denis je potvrdio da ce ispit iz kpp 1 biti pismeno, znaci mozemo ocekivati esejska pitanja, jeli ass bude sam na ispitu, postoji li sansa prepisivanja? :)

klondike23
Posts: 13
Joined: Tue Apr 13, 2010 5:36 pm

Krivično-procesno pravo I i II

Post by klondike23 »

pa pretpostavljam da mozes prepisivat, nama je dao da zamijenimo pitanja ako ne znamo, ali buduci da nismo znali da ce bit pismeno nismo se pripremili za prepisivanje, a i bilo nas je samo 4 tako da nismo prepisivali!

Deyana
Posts: 57
Joined: Tue Dec 07, 2010 2:06 pm

Krivično-procesno pravo I i II

Post by Deyana »

jel kpp1 sad u aprilu pismeno ili usmeno zna li iko?

hape620
Posts: 17
Joined: Mon Jun 11, 2012 12:31 pm

Krivično-procesno pravo I i II

Post by hape620 »

slabo smo mi po forumu iz Mostara,uglavnom ako zelis da ti sto prije neko nesto odgovori uclani se u grupu PRAVNICI na facebooku,tu pitaj i dobices odgovore veoma brzo,pozz

Post Reply

Return to “Treća godina”