PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Post by Legally Blonde »

Ljudi koliko je vama koji ste izlazili trebalo da pripremite GPP???
Fakat se ima puno za uciti...
A nisam bas ni upoznata sa sistemom ispita. :) :U
Last edited by Legally Blonde on Sat Aug 18, 2012 10:12 pm, edited 1 time in total.

maxim
Posts: 5
Joined: Tue Sep 22, 2009 1:19 pm

Odg: GPP?

Post by maxim »

Ja sam cuo da je jedan od laksih ispita i da profa moze da te pita od jednog pitanja do 5 i da je vazno da ne sutis!!! Vec samo da pricas !!!

Gia
Posts: 6
Joined: Fri Sep 25, 2009 2:40 pm

Odg: GPP?

Post by Gia »

ma ispit je prelagan. nauci samo definiciju i podjelu onog sta te pita i nece bit nikakvih problema jer odmah kaze predji na iduce pitanje. sto set ice bolonje dobijes 2 pitanja iz jednog pa onda 2 iz drugog ako oces integralno a i ne moras.

Dobro
Posts: 6
Joined: Tue Sep 08, 2009 12:02 am

Odg: GPP?

Post by Dobro »

Izlazi li iko sutra na GPP? Ja nisam spermala ali sam mislila doci da vidim kako izgleda ispit. Je li ispit u kabinetu ili u sali po starom sistemu?

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: GPP?

Post by Salinea_Tz »

Ko u Sarajevu drži GPP ?

Kod nas u Tuzli prošle godine je bio prof. Veljko Trivun, a kako sam vidjela na oglasnoj od ove godine GPP u Tuzli preuzima Abedin Bikić.

Tear
Posts: 9
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:08 pm

Odg: GPP?

Post by Tear »

Valjda je prof. Omanovic u Sarajevu. Ima li slucajno neko da postavi neka pitanja koja profesor cesto pita osim onih sto su nevedeni na USP forumu ?

Renne
Posts: 86
Joined: Thu Sep 24, 2009 9:06 pm

Odg: GPP?

Post by Renne »

Ja sam polagala u septembru prosle godine (stari rezim) i ispit je lagan sto se tice samog profesorovog ispitivanja.Obiman jeste,moze da pita sve (naslovi,podnaslovi),ali par recenica kazes i gotovo.Imaju pitanja sa foruma USP-a ali moze se desiti da bude i mimo toga. Ima se mogucnost i zamjene pitanja ako se ne zna to konkretno.U mojoj grupi je bio student koji je pricao s 5 na 9 sto se kaze,ali je pricao i polozio je.

To bi bio rezime ovog ispita .(moje iskustvo)

coca
Posts: 5
Joined: Thu Oct 08, 2009 1:02 am

Odg: GPP

Post by coca »

nisam bas upucena, je li bolonjci mogu polagat parcijalno taj ispit????

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: GPP

Post by Legally Blonde »

Bolonjci mogu polagati i integralno, a i parcijalno...

Gia
Posts: 6
Joined: Fri Sep 25, 2009 2:40 pm

Odg: GPP

Post by Gia »

gpp je lagan, procitajte 3 puta skriptu i naucit cete osnovno. prolaz zagarantovan. posebno obratit paznju na nacela

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”