PFSA: Građansko procesno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
DISIDENT
Posts: 8
Joined: Fri Apr 09, 2010 9:17 pm

Odg: GPP

Post by DISIDENT »

[quote="Mina2010"]
Moze li mi neko reci da li i studenti po starom sistemu mogu da izadju recimo samo prvi dio tj.parnicni postupak i koliko onda pitanja dobije iz prvog dijela?
[/quote]

Koliko znam ispit se polaze integralno, iz svakog dijela dobijes po jedno pitanje i to je to  :vozdra:

elbahatee
Posts: 29
Joined: Thu Oct 08, 2009 10:18 am

Odg: GPP

Post by elbahatee »

Zna li neko da li je moguce polagati GPP ukoliko nemas cistu 3.? Nesto sam nacuo o tome pa bih bio zahvalan na odgovoru, ukoliko neko zna vise o tome.

tafco
Posts: 12
Joined: Thu Feb 04, 2010 11:58 am

Odg: GPP

Post by tafco »

Meni i jos nekim studentima nije dao u januaru bez ciste trece godine(bolonja).

Ribafish
Posts: 73
Joined: Fri Sep 04, 2009 7:35 pm

Odg: GPP

Post by Ribafish »

Apsolventski rok iz GPP-a je 17.05. u 10h.

tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Odg: GPP

Post by tvitu »

moze neko napisati rok za gpp sada u junu, jer u rubrici rokovi, je blic bas na datumu ispita (:
tnx

Ribafish
Posts: 73
Joined: Fri Sep 04, 2009 7:35 pm

Odg: GPP

Post by Ribafish »

31.05. u 10h
i
28.06. u 10h

Laly
Posts: 146
Joined: Mon Jan 04, 2010 12:57 pm

Odg: GPP

Post by Laly »

31.maja na ispitu ce biti prof.Omanovic tako je rekao 17 maja na apsolventskom roku a 28 juna se ne zna ko ce biti ..sve zavisi od zdravstvenog stanja prof.Omanovica....etooo toliko za one koji ne znaju...i jos nesto....na GPP izgleda mogu izaci studenti koji nemaju cistu 3 g...prijateljica mi rece da mogu jer je pitala za sebe i prof .je rekao da moze izaci prva dijela....ako neko nesto zna o ovome molim vas da mi potvrdite ...da ili ne...?...unaprijed hvala.....

ISMIHANA
Posts: 5
Joined: Thu Mar 04, 2010 11:06 am

Odg: GPP

Post by ISMIHANA »

prosli termin sam bila na ispitu zajedno sa kolegicom koja nije imala čistu treću god.dva postupka možeš odgovarati a treči kad očistiš godinu..sretno!!!

Ribafish
Posts: 73
Joined: Fri Sep 04, 2009 7:35 pm

Odg: GPP

Post by Ribafish »

Ja sam polozila na prethodnom roku i sa mnom je bio kolega koji nije imao cistu trecu godinu,ali je ipak izasao,mada nije ni pitao profesora da li ima pravo... Za odlazak profesora se jos nista zvanicno ne zna... Cak ni prof. obligacija nije upoznat s tim da bi ga on navodno trebao zamijeniti..

Laly
Posts: 146
Joined: Mon Jan 04, 2010 12:57 pm

Odg: GPP

Post by Laly »

Znaci,na GPP mogu izaci oni koji nemaju cistu 3g??....super....hvala vam  :d055:

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”