PFSA: Teorija prava

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Teorija prava

Post by niho k. »

Hvala kolega'kaktus'!!

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Teorija prava

Post by aidaim »

Pa kakva su ovo pitanja ovaj zadnji rok, nikad ih vidjela nisam, prije su se vrtile iste grupe sad ne znam, sve nesta tesko..

Kaktus
Posts: 100
Joined: Tue Jan 22, 2013 3:34 pm

PFSA: Teorija prava

Post by Kaktus »

kolegice ista su pitanja..jer sam i ja juce bila..i jos 4 nas je uporedilo grupe sa papira koje sam ja imala i svi smo dobili ista te grupe..cak su dvojica prijatelja dobili iste grupe..tako da samo prelistajte temu..napisite sve grupe..i nadjite ih u skripti koju imate kod hilde kupit i to je to..sretno..:)

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Teorija prava

Post by aidaim »

Ok znaci stara pitanja, znam gdje imaju ovdje na forumu, hvala.

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Teorija prava

Post by niho k. »

Jel neko od kolega bio jučer na Teoriji P.,utisci,ako se sječa pitanja,izlaznost,jel bio profesor,pošto vidim da ne izgleda najbolje kad se vidi na hodniku,ovo dana i ako može još ovo,te kartice..jel se dobiju napisane ili mi pišemo svih osam a on diktira....Hvala unaprijed svakom ko odgovori i pomogne..!

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Teorija prava

Post by aidaim »

I ja se pridruzujem molbi za pitanja, a dobijes, cini mi se, papir i na njemu napisana pitanja-znaci ne diktira niko nista, posto ima vise grupa. Cini mi se da se poostrio kriterij, pitanja s proslih rokova su bila neka nova.

Kaktus
Posts: 100
Joined: Tue Jan 22, 2013 3:34 pm

PFSA: Teorija prava

Post by Kaktus »

Testovi su vam standardni..napisete 6 pitanja dovoljna su za prolaz..procitajte prije ispita..imate ovdje na forumu pitanja skinete ih i to su pitanja koja se vrte..samo po njima spremajte..uvijek dodju isti testovi cak na njima pise i da su od 2012..za teoriju se ne brinite..pisite sve sto znate..nemojte ustajati prije nego sto ispit zavrsi..znaci bukvalno pisite sta znate..i uradite 6..prolaz vam je zagarantovan..SRETNO!!

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Teorija prava

Post by aidaim »

Hvala ti, ja bih svejedno da neko napiše šta je bilo na ispitu, onako da vidimo, ali pošto nam je velika kolegijalnost da bog da..

niho k.
Posts: 131
Joined: Thu Oct 03, 2013 9:38 am

PFSA: Teorija prava

Post by niho k. »

E opet hvala kolegice'kaktus',od neki dan sam sve uradio kako si rekla u zadnje dvije godine..samo me interesovalo to kako dobijemo pitanja..znači budu na testu napisana...!!Ima jedno 20 grupa,s tim da ima dosta pitanja koja se ponavljaju u grupama,kao Amsterdamski ugovor,prava Noahovih sinova,...itd..!

halvadžić đemila
Posts: 34
Joined: Sat Oct 08, 2011 10:00 am

PFSA: Teorija prava

Post by halvadžić đemila »

da li će sutra biti ispit iz teorije?

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”