PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Post Reply
Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by Swatch83 »

Ima li koja dobra dusica da ce ici danas do faxa pa ako bude rezultata iz eng da pogleda ili jos bolje-uslika i postavi?? :moli: :)
Last edited by Swatch83 on Sat Aug 18, 2012 10:21 pm, edited 1 time in total.

tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Odg: Engleski IV

Post by tvitu »

ja sam bila danas do 2h i nije nista bilo. i meni treba samo da neko napise kad ce biti upis ocjene jer je ganjam od proslog roka da mi upise ocjenu, pa bih stvarno bila zhvalana kada bi neko napisao kad je upis...

punoooo hvala

Bexone
Posts: 20
Joined: Tue Dec 01, 2009 10:25 pm

Odg: Engleski IV

Post by Bexone »

Kada je u TZ engleski IV???

Salinea_Tz
Posts: 30
Joined: Sun Aug 30, 2009 3:27 pm

Odg: Engleski IV

Post by Salinea_Tz »

To se ne zna , do daljnjeg. Koliko sam jučer čula na faxu, još uvijek se ne zna ko će biti profesor. Prof. Huso neće više biti na Engleskom.

Bexone
Posts: 20
Joined: Tue Dec 01, 2009 10:25 pm

Odg: Engleski IV

Post by Bexone »

Da li je ikom poznato da li je profesorica eng.u Tz dala testove iz Engeskog i kako bi se moglo do njih doci? Danas sam dobila na faxu tu informaciju i da je na oglasnoj ploci objavila te testove ali je neko od kolega bio sebican i skinuo te testove.... :(

Dijamant
Posts: 20
Joined: Tue Jul 14, 2009 10:00 am

Odg: Engleski IV

Post by Dijamant »

[quote="Bexone"]
Da li je ikom poznato da li je profesorica eng.u Tz dala testove iz Engeskog i kako bi se moglo do njih doci? Danas sam dobila na faxu tu informaciju i da je na oglasnoj ploci objavila te testove ali je neko od kolega bio sebican i skinuo te testove.... :(
[/quote]

ako odustanes,da ti test da poneses sa sobom,al svaki put na ispitu bude drugaciji test :)

mirnes_85
Posts: 2
Joined: Mon Jan 11, 2010 2:17 pm

Odg: Engleski IV

Post by mirnes_85 »

nije istina da nema testa, ima na oglasnoj ploci na kraju hodnika, a ako zamolis dragu zinetu mozes to i kopirati.... ;)

Rimljanka
Posts: 18
Joined: Tue Mar 23, 2010 4:22 pm

Odg: Engleski IV

Post by Rimljanka »

Kakve koristi kad je ucijek drugaciji test?! Engleski postao bauk...

lejlaaa
Posts: 182
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:00 pm

Odg: Engleski IV

Post by lejlaaa »

Danas u 17h ce izaci rezultati pa ako neko moze da objavi iste ovdje na forumu za sve one koji nisu iz sarajeva!HVALA

tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Odg: Engleski IV

Post by tvitu »

kada je profesorica rekla da ce biti upis ocjena tj rezultati od jucerasnjeg ispita?

tnx

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”