PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
bahar
Posts: 33
Joined: Mon Feb 28, 2011 5:04 pm

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by bahar »

Bila sam ja danas na faxu,nema nista na oglasnoj ploci. Pitala sam i na studentskoj..nista ne znaju :(

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by shitz »

Nema roka, ja sam jučer pitala na studentskoj, jer moram upisati ocjenu iz Engleskog IV,  i gospoda kažu da oni nemaju ništa sa profesoricom, da nemaju pojma kada će doći i da pitam portira zna li on  :c053:  ili da je tražim na Filozofskom.  Nisu normalni. Molim kolege ako vide oglas na ploči za ovaj nazovimo ga predmet,  da jave jer  nema drugog načina da saznamo.  :k835:

hanka31
Posts: 137
Joined: Wed Jun 20, 2012 5:16 pm

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by hanka31 »

Otiđite u sekretarijat oni kontaktiraju sa prof, tako sam ja izganjala rok.

Flora
Posts: 31
Joined: Thu Feb 25, 2010 4:32 pm

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by Flora »

Tužno je da moramo da molimo za termin. Ok, nismo sjajni studenti ali smo svoje obaveze u vezi sa plaćanjem prema fakultetu redovno ispunjavali. Ja sam pisala prodekanu za nastavu. Nije mi jasno kako može biti da do sada nema termina ni za prvi ni za drugi termin...

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by shitz »

Ja sam pisala prodekanu davno ali nije ni odgovorio. Pisala sam i dekanu i on je rekao da će provjeriti šta se dešava. Međutim nikakvih novosti još nema. I ja ovo ne bih nazvala tužnim, ovo je krajnji bezobrazluk a ništa se neće ni desiti dok mi šutimo. To što pojedinci nešto pokušavaju ne rješava problem. Kolegice, pišite i dekanu, da ne bude da sam ja jedina koja se raspituje u vezi ovog ispita. Ako sutra budem mogla otići ću do Sekretarijata i dekana.

Flora
Posts: 31
Joined: Thu Feb 25, 2010 4:32 pm

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by Flora »

Ako sutra ne dobijem odgovor od prodekana, pisat ću i dekanu. Pa stvarno nije ok! Ili im je baš toliko u interesu da dobiju 100 KM više za upis.

Flora
Posts: 31
Joined: Thu Feb 25, 2010 4:32 pm

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by Flora »

Prof. Halapić mi je pisao i rekao da je angažovan na rješavanju problema i da se nada da će imati detaljne informacije do kraja sedmice. :)

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by shitz »

Danas poslijepodne je postavljen oglas na oglasnim tablama. Ispit je zakazan za sutra u 10:00, ali nema obavještenja na web stranici fakulteta. Molim kolege koje budu izlazile na ispit samo da jave kada je upis ocjena  :k835:  Hvala!

sarayy
Posts: 35
Joined: Wed Jun 09, 2010 12:05 pm

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by sarayy »

Pa ako je sutra prof. na fakultetu idi ako mozes odmah i upisi ocjenu.
Ima ona rokovnik svoj, vodi evidenciju polozenih ispita, kazes koji termin je radjen ispit, koji rok, pronadje te i upise ocjenu (poneses prijavu  ispunis i zavris sutra sve).
Sto cekati, vidis da dolazi aman cesto na fakultet.

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Engleski jezik IV (stari režim)

Post by shitz »

Profesorica ne vrši upis kada jeispiti,niti nosi zapisnik sa sobom. Od toga ništa,već sam pokušala i džaba klapnula u Sa.

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”