PFSA: Privredno pravo

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Tanjah
Posts: 33
Joined: Mon Oct 11, 2010 9:09 am

Odg: Privredno pravo

Post by Tanjah »

Polozila sam, medjutim nisam u Sarajevu  u vrijeme upisa ocjene. Naime, zaposlena  sam i sluzbeno sam odsutna. Hocu li imati problema sa upisom ocjene u nekom drugom terminu, odnosno sta konkretno da uradim?

Superjudge
Posts: 65
Joined: Wed Sep 30, 2009 1:00 pm

Odg: Privredno pravo

Post by Superjudge »

[quote="Tanjah"]
Polozila sam, medjutim nisam u Sarajevu  u vrijeme upisa ocjene. Naime, zaposlena  sam i sluzbeno sam odsutna. Hocu li imati problema sa upisom ocjene u nekom drugom terminu, odnosno sta konkretno da uradim?
[/quote]

Mozes li po nekome poslati index na upis, mislim da ti tu ne bi trebalo biti problema.
U svakom slucaju kontakiraj profesoricu sto prije pa razrijesi to s njom:

Code: Select all

z.grbo@pfsa.unsa.ba

Tanjah
Posts: 33
Joined: Mon Oct 11, 2010 9:09 am

Odg: Privredno pravo

Post by Tanjah »

Veliko HVALA kolega. :d055:

Pisala sam profesorici, nadam se da cemo naci rjesenje. Index ne mogu poslati po drugoj osobi, jos uvijek mi ga nisu vratili sa studentske, cekam vec dvadeset dana, tako da je to problem plus :@

Anii
Posts: 38
Joined: Sat Jul 11, 2009 1:30 pm

Odg: Privredno pravo

Post by Anii »

Moze li neko napisati pitanja iz prvog dijela koja je imao dosada,(kad uzme izborni iz privrede)?

minchulin
Posts: 32
Joined: Fri Apr 02, 2010 3:50 pm

Odg: Privredno pravo

Post by minchulin »

da, slazem se sa Ani...i meni trebaju ta pitanja, polozila sam izborni,ostao mi prvi dio...molim ,da neko napise....  hvala kolege:)

jaskooo
Posts: 230
Joined: Mon May 17, 2010 11:32 pm

Odg: Privredno pravo

Post by jaskooo »

Moze li mi neko reci koje glave se ne uce iz privrednog prava(stari rezim) ili lekcije....

sseejjllaa
Posts: 26
Joined: Sun Apr 11, 2010 7:39 pm

Odg: Privredno pravo

Post by sseejjllaa »

Pitanja(lekcije) koje ucis imas na 7 strani. Jedan od tih testova bude na ispitu.

jaskooo
Posts: 230
Joined: Mon May 17, 2010 11:32 pm

Odg: Privredno pravo

Post by jaskooo »

Jel sigurno da budu samo ova pitanja, ne treba nista vise uciti od ovoga (mislim na pitanja koja se nalaze na 7. stranici)?
Hvala...

Tanjah
Posts: 33
Joined: Mon Oct 11, 2010 9:09 am

Odg: Privredno pravo

Post by Tanjah »

Molim vas, u koliko sati su konsultacije kod profesorice Utorkom? Trebam doci radi upisa ocjene.

kopitaneskita
Posts: 45
Joined: Mon Nov 29, 2010 3:41 pm

Odg: Privredno pravo

Post by kopitaneskita »

pozdrav svim kolegama, imam par pitanja vezanih za ispit iz privrednog prava za stari sistem. dakle zanima me sljedeće:

1) da li su ona pitanja sa 7 stranice ono što treba učiti, odnosno da li su ta pitanja dovoljna za spremanje ispita?

2) koliko je dovoljno napisati za prolaz? u smislu, da li treba na sva pitanja odgovoriti, koliko može biti netačnih, da li može biti jedno pitanje biti neodgovoreno (dakle ostaviti prazno ako baš ne znam), koliko detaljno treba odgovarati na pitanje (koliko je rečenica dovoljno za validan odgovor)?

hvala unaprijed ;)

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”