PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Neshkash
Posts: 186
Joined: Thu Nov 04, 2010 6:47 pm

Odg: PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by Neshkash »

moze li mi neko na mail poslati ova pitanja, jer ne mogu da ih nadjem u dokumentima?

lady A.
Posts: 51
Joined: Wed Jun 22, 2011 10:29 am

Odg: PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by lady A. »

zna li neko mejl od ass

DeeDee
Posts: 122
Joined: Mon Jun 27, 2011 1:38 pm

Odg: PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by DeeDee »

Je li ko bio na predavanju iz ovog predmeta? Je li obavezno prisustvo, odakle se uci, ima li kakav esej? :D

Vjecni studos
Posts: 437
Joined: Wed Apr 14, 2010 12:59 pm

Odg: PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by Vjecni studos »

Da ti je odgovorim, ako nije kasno...

Eee DeeDee... Kakvo prisustvo crno  :mrgreen: Osobito ako si stari rezim. Imas u Skriptarnici pitanja i odgovore cini mi se, to naucis i to ti je to.  :) Nista strasno.

DM
Posts: 51
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:48 pm

Odg: PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by DM »

da li  ima nekih ispitnih pitanja koja češće dolaze za stari režim,..hvala

mujo_hrnjica
Posts: 85
Joined: Thu Jan 10, 2013 3:13 pm

PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by mujo_hrnjica »

spremam ispit prema ovim pitanjima i odgovorima..koristim i knjigu i ispravljam neke greške kojih ima..
zanima me da li i na ispitu pitanja budu identično postavljena kao što su u skripti..recimo ako je u skripti metodom zaokruživanja, da li tako bude i na ispitu?

mmarijana
Posts: 146
Joined: Thu Jan 24, 2013 7:56 pm

PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by mmarijana »

[quote="mujo_hrnjica"]
spremam ispit prema ovim pitanjima i odgovorima..koristim i knjigu i ispravljam neke greške kojih ima..
zanima me da li i na ispitu pitanja budu identično postavljena kao što su u skripti..recimo ako je u skripti metodom zaokruživanja, da li tako bude i na ispitu?
[/quote]
pitanja budu identicno postavljena kao u skripti (bar je tako bilo na junsko-julskim rokovima).

mujo_hrnjica
Posts: 85
Joined: Thu Jan 10, 2013 3:13 pm

PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by mujo_hrnjica »

hvala Marijana..

Divine
Posts: 19
Joined: Mon Feb 20, 2012 1:36 pm

PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by Divine »

Zanima me samo da li su nama, koji studiramo po starom sistemu, od pomoci ova pitanja koja su u Skriptarnici pod nazivom Privredno pravni sistem i politika... Koliko sam vidjela ima ih preko 300, pa ne znam jesu li to ta pitanja ili je pak rijec o necem drugom??? Hvala!!!

mujo_hrnjica
Posts: 85
Joined: Thu Jan 10, 2013 3:13 pm

PFSA: Ekonomska politika - stari sistem

Post by mujo_hrnjica »

ima ih 385 po broju, ali je na jednom mjestu došlo se do 150 i kusur, pa ponovo broje od 135..znači ima 400..
ja sam izlazio juče na ispit..bilo je 41 pitanje..sva pitanja su iz ove skripte i postavljena su na način kako je u skripti..
ima par pitanja sa pogrešnim odgovorom, ja sam učio na način da sam svako pitanje provjerio prema knjizi..ali mi je oduzelo puno vremena..ako nema puno vremena onda učiti iz skripte slobodno, ako ima bolje je redom ići i provjeravati, te usput šire pročitati o svakom pitanju..
znači dovoljno je ako dobro naučiš prema ovoj skripti..

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”