PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
justBiH
Posts: 105
Joined: Thu Sep 02, 2010 3:35 pm

Odg: PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by justBiH »

Ljudi polaze li iko ovaj ispit?Postoji li mogucnost zamjene izbornog?

armin_ara
Posts: 121
Joined: Wed Oct 10, 2012 4:38 pm

Odg: PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by armin_ara »

U koliko je sutra ovaj ispit ?

Zna li neko ?

vinetu
Posts: 18
Joined: Sun Oct 18, 2009 8:36 pm

Odg: PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by vinetu »

prema mojoj informaciji u 17.00h

armin_ara
Posts: 121
Joined: Wed Oct 10, 2012 4:38 pm

Odg: PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by armin_ara »

Mislim da je u 10:00 h jer ipak je to Duvnjak, a on se ne drži onog standardnog rasporeda, već od 10, pa ko kad stigne..

Muhic Bekir
Posts: 26
Joined: Sun Jul 01, 2012 3:01 pm

Odg: PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by Muhic Bekir »

Kolege da li postoji mogucnost zamjene izbornog predmeta vidim da ej jos jedan kolega pitao prije,,i ako ne da li mi onda mozete objasniti na koji nacin i kako se polaze ovaj ispit,,Hvala!

dulcinella
Posts: 64
Joined: Fri Jul 24, 2009 7:02 pm

PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by dulcinella »

Da malo refreshiram temu.  :D Moze li mi neko reci da li je i dalje aktuelna ova knjiga autora Eugena Kusica i kako izgleda ovaj ispit? Ili su se svi prebacili na Kriminologiju?  :p031: Zahvaljujem! 

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by vuk usamljeni »

Ja sam izgleda jedan od rijetkih na Nauci....Nisam ni pokušavao zamijeniti,kažu može uz molbu,neko i ne pita ništa ode na drugi Izborni....Kako sam bio čuo ne da bez knjige da mu je prvo pokažeš...Ima skripta 50 strana,i to treba u stvari naučiti,al moraš imat knjigu i sve samo velikim slovima što jenapisano polažeš,a to je u stvari ta skripta,al kažem moraš imati knjigu..Eugen Pusić,izdanje 1972,Nauka o upravi,mogu i kasnija..Kažu da knjiga ima u biblioteci,možeš kao i Ustav na djelove polagati,ja sam jednom bio...I sada ču navjerovatnije izaći.....

dulcinella
Posts: 64
Joined: Fri Jul 24, 2009 7:02 pm

PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by dulcinella »

Hvala ti puno, kolega!  :d055: Eto, nisi jedini, imamo jos jedna cura i ja. Trio fantastikus.  :f010: Javi kako je bilo, ja necu sad izaci. Puno srece ti zelim!  :five:

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by vuk usamljeni »

Hvala i tebi sve najbolje..Nije sa njim problem samo što je materija zeznuta i moraš znati,možeš se ćitav dan sa njim zezati,pričati o svemu,al kad je odgovaranje,tu nema pardona,al dobar je po meni bar...Čujemo se..

Pjegica
Posts: 11
Joined: Tue Jul 01, 2014 8:56 am

PFSA: Nauka o upravi (stari režim)

Post by Pjegica »

Nas na ovom predmetu ima bas malo, ali nas ipak ima :-). Kolega Vuk Usamljeni, moze info samo gdje si nabavio skriptu po kojoj se moze uciti?

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”