PFSA: Obligacije - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by malinaac »

Boze sacuvaj...goru zenu od ove nisam vidjela..naduvenu ..punu sebe...da se malo spusti na zemlju bolje bi joj bilo...pa svi smo ljudi...ja ne znam da je iko polozio...
nedo Allah da ova ostane...

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by malinaac »

...ova moze jedino u kos ,zajedno sa Lucicem...

jeli ona ispituje bolonjce..

aljosa
Posts: 40
Joined: Mon Oct 03, 2011 11:34 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by aljosa »

Asistentica je bila dobra,samo sto raja ne uci  i misli da su obligacije politicki sistemi pa da moze da prica bilo sta.Nikoga nije oborila, a da je znao cak i oni koji nisu znali prvo pitanje dobili su novo(medju njima sam i ja).Ljudi ucite, kriteriji na obligacijama nikad nije bio bolji.

justBiH
Posts: 105
Joined: Thu Sep 02, 2010 3:35 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by justBiH »

Svaka cast kolega aljosa na ovakvom komentaru jer nam je puna kapa onih koji sire neku vrstu panike sa svojim komentarima vezanim za kriterije ispitivanja. Takodje sam svjedok brojnih pogresnih kvalifikacija pojedinih profesora i njihovog nacina ispitivanja. Pitas nekog za savjet u vezi ispita a dobijes vrlo konfuzne i u najmanju ruku panicne informacije o tome kako je ispit nemoguce poloziti , kako je prof grozan itd. a onda odes na ispit , koji si cijelo vrijeme spremao u grcu jer kao ucis nesto sto se ne moze poloziti jer su kriteriji grozni, i uvjeris se da je to bila cista dezinformacija. Elem nejse, ljudi kada god sam nesto spremao povrsno i s nekih papircica a da se pri tome radilo o bitnom ispitu , pao sam sto i nije cudo ( i neka sam ) . Ali ima ispita koji se moraju spremati malo detaljnije i gdje se mora uloziti malo vise truda a koji su povrh toga i jako vazni ( kao sto su izmedju ostalog i Obligacije ) .Tek kada spremimo ispit onako kako Bog zapovijeda i pri tome zadovoljimo bar koliko toliko svojim odgovorima na ispitu imamo.pravo davati komentare i eventualno buniti se na nacin ispitivanja . Opet ponavljam , uvjerio sam se da se neki ispiti ne mogu pripremati po nekim ispranim skripticama .

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by malinaac »

kolega aljosa,i kolega just BiH ,ako je asistentica bila tako dobra ,zasto su ljudi cekali i trazili prof.po fakultetu da kod njega .odgovaraju...isto tako slazem se sa vama da ima i onih koji nista ne uce i sire dezinformacije kad su ispiti u pitanju..a sto se tice asistentice,istina je da je pojedinima mjenjala pitanja ,i to pred kraj ispita...
postavi jedno pitanje,pa kao nije dovoljno,postavi drugo pitanje ni to nije dovoljno...sto bi kod prof.bilo dovoljno...u to sam sigurna..ja govorim licno iz mog iskustva..da je bolji prof.kad je u pitanju kriterij za ocjenjivanje.tj.polaganje ispita, ja ovaj predmet ucim iskljucivo iz knjige. a ne iz skripte..opci dio sam polozila iz prve kod profesora, a kod ove ,,asistentice,, nisam mogla ni 50 strana naknade stete...

U svemu ovome ja sam samo konstatovala,da je bolji profesor tj. da je ovaj ispit bolje polagati kod profesora nego kod ove.tzv. asistentice..
Ne bih htijela,da neko pogresno tumaci moje misljenje,kao sto ste vi ucinili.

Aida_ida
Posts: 245
Joined: Wed Apr 07, 2010 4:44 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by Aida_ida »

[quote="justBiH"]
Svaka cast kolega aljosa na ovakvom komentaru jer nam je puna kapa onih koji sire neku vrstu panike sa svojim komentarima vezanim za kriterije ispitivanja. Takodje sam svjedok brojnih pogresnih kvalifikacija pojedinih profesora i njihovog nacina ispitivanja. Pitas nekog za savjet u vezi ispita a dobijes vrlo konfuzne i u najmanju ruku panicne informacije o tome kako je ispit nemoguce poloziti , kako je prof grozan itd. a onda odes na ispit , koji si cijelo vrijeme spremao u grcu jer kao ucis nesto sto se ne moze poloziti jer su kriteriji grozni, i uvjeris se da je to bila cista dezinformacija. Elem nejse, ljudi kada god sam nesto spremao povrsno i s nekih papircica a da se pri tome radilo o bitnom ispitu , pao sam sto i nije cudo ( i neka sam ) . Ali ima ispita koji se moraju spremati malo detaljnije i gdje se mora uloziti malo vise truda a koji su povrh toga i jako vazni ( kao sto su izmedju ostalog i Obligacije ) .Tek kada spremimo ispit onako kako Bog zapovijeda i pri tome zadovoljimo bar koliko toliko svojim odgovorima na ispitu imamo.pravo davati komentare i eventualno buniti se na nacin ispitivanja . Opet ponavljam , uvjerio sam se da se neki ispiti ne mogu pripremati po nekim ispranim skripticama .
[/quote]

:bravo:  :d055:

assmiras
Posts: 87
Joined: Mon Jul 04, 2011 3:11 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by assmiras »

je li neko izlazio na ispit? Kako je bilo?

Sta ovo nije aktivna tema, svi osim mene polozili!?

Naprijed
Posts: 159
Joined: Mon Apr 19, 2010 7:58 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by Naprijed »

Da aktiviramo temu :) .
Profesor je ispitivao i bio je vise nego korektan, ono... nista mu se ne moze prigovoriti, covjek se spustio na nivo ostatka studenata koji polazu po starom sistemu tako da je mnogo puta izlazio u susret, pomagao koliko je mogao i sve pohvale profesoru Bikicu.

ps. po broju prijavnica reklo bi se da je jos mnogo onih koji polazu Obligacije, a stari su sistem.


:d055:

hilmo h
Posts: 139
Joined: Wed Jan 14, 2015 9:06 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by hilmo h »

Hvala kolega!

assmiras
Posts: 87
Joined: Mon Jul 04, 2011 3:11 pm

PFSA: Obligacije - stari sistem

Post by assmiras »

Ovo su dobre informacije.... hvala.... a cula sam za profesora da je i vise nego korektan....

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”