PFSA: Radno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
iustitia
Posts: 7
Joined: Tue Oct 13, 2009 7:24 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by iustitia »

Kod nekih pitanja skripta nije dovoljna. Npr. preporuke MOR-a iz prvog dijela...

naja86
Posts: 17
Joined: Sun Sep 27, 2009 1:27 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by naja86 »

ima li nesto sto se izdvaja iz prvog dijela..sto najcesce pita...sto je bas obavezno...pls,ako ko zna....hvala unaprijed...

vinetu
Posts: 18
Joined: Sun Oct 18, 2009 8:36 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by vinetu »

zna li možda neko u koliko je sati apsolventski ispit iz radnog 16.03...ne mogu nikako da otvorim usp forum a tamo sve lijepo piše :(

mesa1
Posts: 1
Joined: Tue Jan 26, 2010 10:37 am

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by mesa1 »

ima li neko pitanja iz radnog prava za pismeni dio za Tuzlanski ili Sarajevski fax sto inace budu na pismenom dijeli

Narednik Bilko
Posts: 28
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:05 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by Narednik Bilko »

[quote="aida ida"]
Postavlja ti pitanja koliko hoce:)otprilike dva pitanja iz svakog dijela...zavisi kod koga polazes...kod profesorice mozes parcijalno,prva knjiga oko 150str,individualno r.p. oko 250st.i procesno oko 100st.I knjiga iz socijalnog se polaze citava..
[/quote]

Moze li se poloziti ako se uci iz skripte. Mislim na prvih 150 strana, naravno ucio bih one dodatke tipa kolektivnog ugovora i ostalog iz zakona?

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by MarcusTulliusCicero »

Tema očišćena i molim vas da se pridržavate naslova.

Naslov nije ni USP ni USP-ova stranica nego Radno pravo - stari sistem!

Lalek
Posts: 26
Joined: Fri Jul 24, 2009 1:03 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by Lalek »

[quote="Narednik Bilko"]
[quote="aida ida"]
Postavlja ti pitanja koliko hoce:)otprilike dva pitanja iz svakog dijela...zavisi kod koga polazes...kod profesorice mozes parcijalno,prva knjiga oko 150str,individualno r.p. oko 250st.i procesno oko 100st.I knjiga iz socijalnog se polaze citava..
[/quote]

Moze li se poloziti ako se uci iz skripte. Mislim na prvih 150 strana, naravno ucio bih one dodatke tipa kolektivnog ugovora i ostalog iz zakona?
[/quote]

Ja sam cuo da, posto je on napisao knjigu, cesto pita i pokoji detalj koji nema u skripti. Sad dali je to tacno ili nije ja ne znam, ali tako sam cuo.  Ovo se odnosi na prof. Dedica.

lejlaaa
Posts: 182
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:00 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by lejlaaa »

To je rijetko da on pita neke detalje,samo uci po skripti i to je to!ja sam po skripti polozila sad pa sad!sretno

Narednik Bilko
Posts: 28
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:05 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by Narednik Bilko »

Izvinjavam se zbog zabune. Ja sam na tuzlanskom odjeljenju i nama predaje i ispituje profesorica. Znaci da li se moze poloziti prvih 150 strana ako se uci iz skripte+zakoni (o radu, vjecu uposlenike, konvencije MOR-a...)?

angie88
Posts: 25
Joined: Tue Feb 23, 2010 6:20 pm

Odg: Radno pravo - stari sistem

Post by angie88 »

[quote="Narednik Bilko"]
Izvinjavam se zbog zabune. Ja sam na tuzlanskom odjeljenju i nama predaje i ispituje profesorica. Znaci da li se moze poloziti prvih 150 strana ako se uci iz skripte+zakoni (o radu, vjecu uposlenike, konvencije MOR-a...)?
[/quote]
da,moze, moj kolega je cak dobio 9 a ucio je iz skripte

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”