PFSA: Radno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Lena
Posts: 68
Joined: Wed Sep 23, 2009 12:33 pm

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by Lena »

jel bio ispit jucer (utorak 6.5) ? Ja kasno vidjela rokove

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by shitz »

Jeste, bio je ispit u utorak.

mmarijana
Posts: 146
Joined: Thu Jan 24, 2013 7:56 pm

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by mmarijana »

Pozdrav! Moze li se socijalno pravo poloziti po ovim skriptama sa foruma? Da li neko zna......?

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by shitz »

Socijalno sam učila iz knjige, ona pitanja koja su već nabrojana, skripta mi nešto nije "sjela" nikako. Mada kolege polažu  i učeći samo iz skripte.

mmarijana
Posts: 146
Joined: Thu Jan 24, 2013 7:56 pm

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by mmarijana »

Ok. Hvala ti.


Kaktus
Posts: 100
Joined: Tue Jan 22, 2013 3:34 pm

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by Kaktus »

Sta je sad ovo..pa zar ce oni svi pisat obavjestenja posebno..zar nisu rekli da se svako mora pridrzavati odluke i da se svi ispiti pomjeraju za sedam dana...svasta..stvarno sad ce napraviti totalnu pometnju...mislim ovo je katastrofa..s ;(

aljosa
Posts: 40
Joined: Mon Oct 03, 2011 11:34 pm

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by aljosa »

Toliko o solidarnosti profesora sa studentima izvan Sa

Kaktus
Posts: 100
Joined: Tue Jan 22, 2013 3:34 pm

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by Kaktus »

Možeš se žaliti SPUS-u: "Obustava nastave važi za sve fakultete Univerziteta u Sarajevu, BEZ IKAKVIH IZUZETAKA! Molimo sve studente da ukoliko neki od profesora ne bude poštovao odluku o obustavi nastave da taj ispit bojkotuju i da odmah tog profesora i taj predmet prijave Studentskom parlamentu na mail: spus@live.com

Ako ima ko od studenata da nisu u sa a da zeli da posaljemo mail spus-u neka se izjasni..jer ovo nema stvarno ama bas nikakvg smisla..nismo svi u Sa..ako je ko za..sobzirom da znam koliko smo solidarni..nek javi..pa cemo poslat mail..da iz radnog prava je ostao ne promjenjen termin za oba roka.. :(

alijaginica
Posts: 33
Joined: Thu Sep 03, 2009 11:15 am

PFSA: Radno pravo - stari sistem

Post by alijaginica »

Ma sta god sa se sada napise ili posalje, sta mogu uraditi za dva radna dana? Kod njih je sve procedura. Ja sam jucer bila na studentskoj i pitala za pomjeranje ispita po spomenutoj Odluci, hoce li izlaziti novi spiskovi ili da nam kazu nacin kako da saznamo nove termine. Rekose mi da ce svi biti pomjereni, da pratim oglasnu plocu. Ova objava za radno nije jucer bila zakacena na toj istoj ploci... znaci, generalno, odluka ne vazi za sve. :/

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”