Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.


Enoz
Posts: 5
Joined: Thu Mar 19, 2015 4:35 pm

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Enoz »

Jel ima ko kakve informacije? Zasto je peticija obrisana?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by vuk usamljeni »

Nije'obrisana'već zatvorena,i proslijeđena dalje.Bilo je vremana koje htjeo da se potpiše i potpisao se.Sad ćemo da vidimo dalje kad se vlast formira u KS,jel sutra ili u ponedjeljak na skupštini KS da li će tada i ovo odmah razmatrati ili na prvoj narednoj sjednici,uglavnom tako je rečeno po i nakon formiranja vlasti će se odlučivati po hitnom postupku o ovom.Pa na nama je sada da čekamo.

Aida_ida
Posts: 245
Joined: Wed Apr 07, 2010 4:44 pm

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Aida_ida »

Sve o peticiji vec odavno pise na istoimenoj temi ,samo par redova ispod ove.  :)

Harun2
Posts: 30
Joined: Thu Jan 15, 2015 9:40 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Harun2 »

Kolegij Skupštine Kantona Sarajevo na današnjoj sjednici utvrdio je 23.mart 2015. godine kao datum održavanja Prve Radne sjednice Skupštine Kantona Sarajevo. Sumnjam de ce se prijedlog naći odmah na prvoj,ali već na slijedecoj sigurno hoce.Peticija je bila duže od mjesec dana,a odazvao se "smiješan"broj studenata,s obzirom da je konačan broj studenata koji studiraju po starom sistemu preko 3000,a najveći broj je upravo na Pravu.Uglavnom je obecan produžetak roka

Enoz
Posts: 5
Joined: Thu Mar 19, 2015 4:35 pm

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Enoz »

Nadam se da ce nam produziti rok, dosta studenata ima na ALU takodjer :) Sretno svima  :k835:

Harun2
Posts: 30
Joined: Thu Jan 15, 2015 9:40 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Harun2 »

Na skupstini 31.03. ce biti usvojena izmjena zakona,i rok se produzuje do 31.09.2018. svim studentima,koji studiraju po starom sistemu,pozz


Allddy
Posts: 3
Joined: Fri Mar 27, 2015 10:50 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Allddy »

Zamolila bih sve one koji se nalaze na ovom forumu, a studiraju pravo po starom sistemu, ako mogu da mi se javi, treba mi vaša pomoć...Tek sam se registrovala, a trebaju mi sve informacije i pomoć oko učenja.

Unaprijed zahvalna!

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”