Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by vuk usamljeni »

Zakon o produžanju je usvojen...Od mene hvala svima koji su vjerovali da se nešto može promijeniti,a ne čekaj pa šta bude...Znači veliko hvala za sve koji su potpisali peticiju,to je bio dovoljan doprinos od svakog pojedinca,a što je neko malo više'potegao' satisfakcija je ovaj uspjeh i najsretniji sam što smo dokazali da slogom i zajedničkim radom možemo sve pa čak i bez 'naših' bajnih predstavnika koji nisu prstom mrdnuli ,našim legalnim i legitimnim predstavnicima,koji su se pokazali kao i uvijek pravi uvlakači i zaštitnici uprave a ne studenata......Da vidimo hoćel imati obraza pa sebi prepisati ovaj uspjeh.....

Enoz
Posts: 5
Joined: Thu Mar 19, 2015 4:35 pm

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Enoz »

Cestitam svima i Hvala za incijativu,Sretno vam u zavrsetku, eto ja sam dobio temu za diplomski danas, puno srece zelim  :bravo:  Jesu li produzili do 2018?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by vuk usamljeni »

Koji crni diplomski?To ti na ALU?Nemam ja bar baš zvanično,al informacija je pouzdana i jeste do 2018.

Enoz
Posts: 5
Joined: Thu Mar 19, 2015 4:35 pm

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Enoz »

Ja sam sada gledao na Tv direktan prijenos, jednoglasno donesena odluka ali nisam cuo do koje godine, da da Alu, nama malo duze treba za pripremu tog crnog diplomskog :)) Znaju to kolege jako dobro :)

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by vuk usamljeni »

Hajd nek ti je sa srećom!Ja sam gledao sad na sl.stranici skupštine KS,i piše onaj prijedlog i sve što ide uz to,pa dole 'USvojen',znači kakav je bio prijedlog do 2018,ja nigdje na vijestima ne čujem osim o budetu mi nismo interesantni,al dobro je..

Enoz
Posts: 5
Joined: Thu Mar 19, 2015 4:35 pm

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by Enoz »

Takodjer, eto dobili ste dovoljno vremena...vjerujem da mnogi nisu mogli spavati, eto sad... zapnite :) Puno srece svima!!  :d055:

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by vuk usamljeni »

Također,umjetniče...ako ti zatreba menadžer kad postaneš poznat,javi se,hahaha...

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Inicijativa za produženju roka, za završetak studija po starom nastavnom planu

Post by malinaac »

Takodjer hvala i u moje ime ,i hvala svima koji su na bilo koji nacin doprinijeli i ucestvovali u svemu ovome..i Hvala Allahu kad nam je data jos jedna sansa i mogucnost da yavrsimo nas studdij..

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”