Položen zadnji ispit - šta dalje?

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by MarcusTulliusCicero »

Tema otvorena na zahtjev studenata.  :D

U ovoj temi o proceduri, papirologiji i svemu ostalom kada se položi zadnji ispit... :d055:

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by aidaim »

Hvala puno MTC, ako neko  zna tačno proceduru dobro bi bilo da napiše ovdje, baš neki dan kolegica mi šalje pp, pita šta nakon zadnjeg ispita, a ni ja nisam sigurna, eto hvala unaprijed...

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by aidaim »

Pa zar niko nema da odgovori,a svi skoro diplomirali?!

blondy
Posts: 137
Joined: Tue Oct 12, 2010 2:44 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by blondy »

I mene baš zanima ta procedura  :zamisljen:
Znam da treba iz biblioteke valjda potvrda da nema zaduženja. Prijavu sa zadnjeg ispita treba pitat profesora da li mi nosima na studentsku ili on/ona. Uplatit za uvjerenje pretpostavljam,al' ne znam koliko.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by aidaim »

Ja mislim 30km za uvjerenje i 100km za diplomu.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by aidaim »

Sto se tice prijave, mislim da je mi sami nosimo, kad sam polagala privredu asistentica je hiljadu puta pitala kome je to zadnji ispit da se javi, upravo radi te prijave ja mislim.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by aidaim »

Ako koga interesuje, treba uzeti potvrdu iz biblioteke da nista ne duzis, formulare ispuniti na studentskoj, uplatiti 30km, napisati zahtjev za izdavanje uvjerenja, eto mislim da je to to, samo ne znam nosimo li mi prijavu sa zadnjeg ispita ili profesor. Kad se preuzima uvjerenje, uplatiti 97km za izdavanje diplome.

blondy
Posts: 137
Joined: Tue Oct 12, 2010 2:44 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by blondy »

Jel' zna netko za koliko bude gotovo uvjerenje o diplomiranju ? Rekli su mi za 2-3 sedmice. Jel' bude za dvije ?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by vuk usamljeni »

Ako si udaljena obavezno nazovi..a bude prosjek 10 dana,bar mislim da sam ja za stepen dobio...I za svaki slušaj da znaš da uvjerenje važi godinu dana od izdavanja,ako konkurišeš u državnu službu,da se ne zezneš eventualno,ima tamo u zakonu o Državnoj službi,nisam ni ja znao da skora..

blondy
Posts: 137
Joined: Tue Oct 12, 2010 2:44 pm

Položen zadnji ispit - šta dalje?

Post by blondy »

Hvala na savjetu, ali meni je bitno da diplomu dobijem što prije zbog nostrifikacije , pa se nadam da ću upast u promociju ove godine :-)
Nazvat ću obavezno :-)

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”