PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Hej i ja sam u istom problemu, da mi je barem znat koliko je dovoljno za prolaz, ja kad sam bila na ispitu kaže ass. za prolaz svih 8 pitanja, a opet neki govore da su 6 uradili i prošli. Da nam je bar te materijale-hrestomatije od asistenta, kad bi to neko skenirao, ima tu dosta pitanja kažu bolonjci. Uzmeš Marokonanac sve grupe koje su bile i učiš pitanja koja imaju, koja nemaju preskočiš, nema druge. Ja sam zadnji put učila iz svake grupe 6 pitanja, jer uvijek imaš dva koja nemaju nigdje, da hoće barem neko napisat pitanje stvarnost i vrijednost Radbruh, to pitanje ima samo u tim hrestomatijama a uvijek se pojavljuje.
Last edited by aidaim on Sat Oct 31, 2015 6:53 pm, edited 1 time in total.

marokanac
Posts: 20
Joined: Wed Dec 14, 2011 1:55 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by marokanac »

gdje imaju te grupe?

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Čitaj ovu temu unazad, ili možeš i iz početka, ima oko 14 grupa, čitaš po postovima drugih studenata koja im je grupa došla, nisam dugo izlazila ali će biti jedna od tih grupa, uvijek bude, koja stvarno nemam pojma. Ja ću naučit koliko mognem 9, 10 grupa dosta. Ima dosta pitanja koja nigdje odgovor nemaju, ostala imaš u skripti i u ovim materijalima ovdje u skriptarnici na studomatu. Imaju ti neki materijali dodatni što se uzmu od asistenta u njima ima još pitanja.
Last edited by aidaim on Sat Oct 31, 2015 7:09 pm, edited 1 time in total.

marokanac
Posts: 20
Joined: Wed Dec 14, 2011 1:55 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by marokanac »

hvala kolegice

dulcinella
Posts: 64
Joined: Fri Jul 24, 2009 7:02 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by dulcinella »

Pitanja iz Teorije potrazite na netu, masa raje to radi i polozi. A ako bas hocete neki materijal, otidjite kod Hilde i trazite knjigu iz Teorije prava. Prosle godine je profa iz vise knjiga kopirao dijelove i to sklopio u jednu cjelinu i dao bolonjcima da iz toga uce. Mislim da kosta 12 KM, nisam sigurna. Medjutim, ni ona ne pokriva sva pitanja, koliko sam mogla letimicno pogledati, tako da ostaje net ili biblioteka.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Samo da kežem da je na temi bolonjaca-filozofija prava, kolegica Hata napisala ukratko pitanje stvarnost i vrijednost Radbruh, to pitanje nema u skripti pa koga interesuje ima tu.

marokanac
Posts: 20
Joined: Wed Dec 14, 2011 1:55 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by marokanac »

trebao bih procitati sve moguce izvore na svijetu sto postoje da polozim taj  glupi ispit iz teorije prava..Nek se .....

marisa
Posts: 18
Joined: Mon Oct 26, 2015 8:15 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by marisa »

da li mi moze netko pomoci ,prije dosta godina sam prekinula studij i stala sam na 2 godini prava te su mi ostali ispiti iz 2 godine i to ustav prije par dana sam ga prijavila za apsolventski rok da li netko zna kad je,pronasla sam samo ispite za 3 i 4 godinu

marisa
Posts: 18
Joined: Mon Oct 26, 2015 8:15 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by marisa »

[quote="tenda"]
ljudi molim vas ako ima neko da postavi apsolventske termine od druge godine pls :k835:
[/quote]jesil pronasla termine za 2 godinu

tenda
Posts: 6
Joined: Tue Oct 28, 2014 7:27 pm

Re: PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by tenda »

Nisam  :(
Ako može neko da objavi pošto je sigurno okačeno na oglasnoj ploči . :k835:  :k835:  :k835:

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”