PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
dulcinella
Posts: 64
Joined: Fri Jul 24, 2009 7:02 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by dulcinella »

Nema na cemu!  :d055: Sutra planiram ici do studentske i pitati pa cu napisati ovdje.  ;)

jopa
Posts: 123
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:55 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by jopa »

Ako ste cetvrta godina, tj. obnavljate godinu, placate 100KM po nepolozenom ispitu sa cetvrte godine, uopce nije bitna treca godina. Imate  li 5 nepolozenih ispita sa cetvrte, placate 500KM,  nebitno da li imate nesto nepolozeno sa trece ili ne!

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ovo je tacno  100 posto, eto kolegice da znas. A ja znaci posto gubim status apsolventa placam 100km po nepolozenom ispitu, jel, samo da budem sto posto sigurna?

jopa
Posts: 123
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:55 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by jopa »

Da, tako je da sada bilo. Ja sam na pocetku ove tekuce skolske godine imala nepolozene obligacije i 4 nepolozena ispita sa 4 godine i platila sam 400KM! I da, ja sam stari sistem da ne bi bilo zabune, za bolonju ne znam!

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Aha. hvala kolegice. :)

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Interesuje me koliko je ozbiljna ova odluka sindikata da od 08.semtembra,ako se ne varam,nema ispita niti bilo čega ili reducirano zbog štrajka.Molio bi ko je u mogučnosti od moderatora da to provjeri ili šta znaju kolege o tome.Jučer sam pročitao tu odluku.Dugo se o tome govori,al kako vidim odluka je donesena,a ako je ozbiljna zahtjevi im neće biti svakako ispunjeni pa bi molio koju više i od zvaničnog izvora potvrdu ako se može kao što nam je kolegica nejra 4 provjerila preko st.parlamenta dali ona odluka vaši i za septembar o odgodi ispita za 7 dana,tako da smo zaznali što smo trebali.Hvala.

amar k.
Posts: 15
Joined: Tue Apr 26, 2011 7:20 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by amar k. »

Zna li neko koji ispiti sa cetrvrte godine se mogu polagati,ako nisam polozio samo obligacije sa trece godine?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Strani jezik,Teorija Prava,Izborni predmet i mislim Upravno Pravo(nisam siguran,pošto sam davno za stepen Upravu polagao).

amar k.
Posts: 15
Joined: Tue Apr 26, 2011 7:20 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by amar k. »

Hvala kolega,na informaciji.

anastasia84
Posts: 182
Joined: Fri Apr 22, 2011 3:35 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by anastasia84 »

Moze li mi neko od kolega reci kada se obnavlja 4  prvi put da li se ista placa? i kad teku apsolvencki rokovi jel od januara hvala

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”